اگرچه 50 سنت قبلاً ابراز تمایل کرده بود که “G-Unit” را به کلی فراموش کند ، احساسی که احتمالاً ناشی از اختلافات مداوم با یانگ باک و یک نتیجه گیری کلی با لوید بنکس است ، اما این مرد به وضوح می فهمد که مارک هنوز ارزش دارد. اگر فقط به دلیل دلتنگی زیاد برای افسانه ای بودن پرواز خدمه در اوایل هزاره باشد ، زمانی که بسیاری از هواداران خیلی زود با افتخار لباس G-Unit خود را به رخ کشیدند و شعار لکنت گروه را برای تأکید بیشتر فریاد زدند.

50 سنت G واحد

فریزر هریسون / گتی ایماژ

در حالی که روزهای شکوه G-Unit بسیار فراتر از آنها است ، 50 Cent با رونمایی از یک کپسول لباس جدید ، به طور رسمی جرقه ای از زندگی را به حافظه این گروه اعطا کرده است. “لباس های ورزشی جدید G-Unit اکنون در دسترس است!” 50 را اعلام می کند ، و برای به اشتراک گذاشتن آخرین تلاش خود به توییتر می رود. از آنجا ، علاقه مندان می توانند به فروشگاه رسمی او مراجعه کرده و با استفاده از یک لباس ورزشی طلایی و بنفش به رنگ لیکرز ، یک گزینه سیاه و سفید ظریف تر ، یک نوع کاموای کامل ، و یک کم استار و در عین حال مناسب برای تعطیلات ، مسیرهای رنگی موجود را مرور کنند. سفید ، قرمز و سبز

با هشدار به اینکه “مقادیر بسیار محدود” هستند ، وب سایت تأیید می کند که حمل و نقل در ماه نوامبر انجام می شود. هر لباس ورزشی با قیمت 129.99 دلار دلار آمریکا ، هدیه ای گران قیمت اما شاید مناسب برای علاقه مندان به G-Unit در زندگی شما ذکر شده است. شما از این ترکیب محصولات تجاری چه می کنید؟ آیا 50 سنت برای بازگرداندن پوشاک G-Unit عاقلانه است ، فقط اگر برای گرفتن فاکتور دلتنگی استفاده کنید؟