Verzuz در میان موضوعات داغ هیپ هاپ در سال جاری به ویژه در میان نسل های قدیمی MC بوده است. به نظر می رسد اکثر خوانندگان رپ در حال حاضر علاقه زیادی به جشن کاتالوگ خود ندارند ، به خصوص وقتی که آنها هنوز هم به طور خستگی ناپذیر در تلاشند تا حتی بیشتر آن را بسازند. با این حال ، OG ها برای رفتن ضربه ای به صفحه وارد شده اند ، اگرچه آنها اغلب به عنوان یک جشن فرهنگی در میان دو هنرمند مورد احترام بازی می کنند.


پیتر کرامر / گتی ایماژ

50 Cent نامی بوده است که غالباً پرتاب می شود ، گرچه هیچ علاقه ای به آن نشان نداده است. بیشتر به این دلیل که به نظر نمی رسد او علاقه مند به رفتن آهنگ برای آهنگ با TI است که احساس می کند حریف شایسته ای نیست. اما ، کمی عمیق تر از آن است. فیف در مصاحبه اخیر خود با Big Boy توضیح داد که ورزوز هنگامی که ما در قفل بودیم ، نبردها برای او جذاب بود.

فیف در مورد درگیر شدن گفت: “اگر فکر می کنید ، از دوره زمانی من ، هیچ چیزی نمی تواند با آن اجرا مطابقت داشته باشد.” ورزوز، به این معنی که هیچ کس از آن دوران وجود ندارد که آن را به یک مسابقه مناسب تبدیل کند.

وقتی از وی پرسیدند که در برابر چه کسی می خواهد برود ، فیف گفت که بازی احتمالاً تنها شخصی است که منطقی به نظر می رسد. در آخر هفته ، Wack 100 با 50 Cent و The Game فراخوان عمومی داد تا در تولید به رهبری Swizz Beatz & Timbo موفق شود. با این حال ، Fif قوانین را وضع کرد.

فیف با پوزخند روی صورتش گفت: “پیش از اعتراف به اینکه” بازی “چندان مورد توجه قرار نگرفته است ، گفت:” می دانید چه؟

وی گفت: “هر چقدر که در مراحل اولیه بحث و دعوا کردیم ، ترجیح می دهم که او از این حرکت بهره ببرد تا شخص دیگری.” “او هنوز بخشی از G-Unit بود و می خواهد بخشی از میراث – به طور کلی باشد. حتی اگر فقط می خواهید روی جدایی تمرکز کنید.”

اگر گوچی مانه و جیزی می توانند در مسابقه قرار بگیرند ورزوز 50 زنگ و بازی می تواند زنگ بخورد. در زیر با مصاحبه Big Boy صحبت کنید. کمی در ورزوز از حدود 13 دقیقه شروع می شود.

https://www.youtube.com/watch؟v=7DK5Tt92lB8