این یک رویداد پر سر و صدا برای Gucci Mane & Jeezy بوده است ورزوز. این برنامه قرار است فردا شب در Apple TV ، IG Live و REVOLT برگزار شود اما روند عرضه به نوعی کثیف بوده است. ابتدا قرار بود TI با Jeezy روبرو شود اما در آخر هفته تایید شد که گوچی مانه جای Tip را می گیرد. این یک مسابقه کاملا مناسب تر است اما اخیراً همه چیز بی احترامی شده است.

گوچی شب گذشته دوست فوت شده جیزی ، پوکی لوک را تربیت کرد و به او اشاره کرد که “حقیقت” در لیست تنظیمات او قفل شده و بارگذاری شده است. جیزی هنوز پاسخی نداده است که یکی از آنها می تواند استدلال کند این است که قصد دارد چهره به چهره موضوع را بررسی کند. در عوض ، او آهنگ جدید خود را با نام “Therapy for My Soul” منتشر کرد که شامل عکسهایی از هنرمند سابق وی ، فردی گیبس و 50 سنت است.

مشخصاً فردی گیبس در طول این سالها منتظر این لحظه بوده است و هیچ اتفاقی برای اتلاف آتش به سمت رئیس سابق خود نداشته است. گیبس همراه با چندین پیام تحقیرآمیز دیگر از جمله اتهامات نوشت: “jeezy n *** یک شریک دودی شما است و می خواهید در اتاق بنشینید و با او ورزوز کنید. با من هیچ صحبتی نکنید.” اعضای هیئت مدیره BMF را که مقابل او بودند ، در معرض خطر قرار دادند.

50 سنت اما در طول روز ساکت ماند. این بیشتر به این دلیل است که امشب ، فصل 2 ABC برای زندگی airs و Fif معمولاً از ترولینگ خود به عنوان ابزاری تبلیغاتی استفاده می کند و تصدیق می کند که به همان اندازه برای طرف مقابل سود هم دارد.

“حدس می زنم چیزی برای امتحان و فروش رکورد باشد؟” فیف نوشت. “من این هفته در دسترس نیستم. FOR LIFE امشب ساعت 10 شب شروع می شود. من مشغول LOL هستم.”

قبل از بردن گوشت گاو به استوری اینستاگرام خود ، جایی که پست 50 Cent را دوباره منتشر کرد ، فریاد گیبس بلافاصله با هیجان شکلک های خنده دار به بخش نظرات پرداخت ، با عنوان ، “jeezy Message Bitch!”

هنوز هیچ پاسخی از Jeezy ارسال نشده است اما ما شما را در جریان می گذاریم.