امروز صبح ، 50 سنت مهمان هتل صبحانه بود و در آنجا در مورد آخرین نکات گفتگوی پیرامون خود ، از جمله آینده اش صحبت کرد BMF نمایش ، تلنگر وی در مورد ترامپ و موارد دیگر.

در حدود 12 دقیقه ، افسانه رپ شروع به صحبت در مورد اظهارات TI در مورد آوردن گوشت گاو به آتلانتا کرد ، که در روزهای پس از مرگ شاه Von به ضرب گلوله بیان شد. به گفته فیف ، صرف نظر از آنچه تیپ می گوید ، او متقاعد شده است كه رپر در مورد وضعیت King Von صحبت می كند و به نظر او TI اصلاً نباید وارد عمل می شد.

50 سنت در مورد نظر TI می گوید: “او فقط اشتباه كرد.” “هیچ مشکلی در بیانیه ای که او در مورد مثبت بودن آتلانتا و تولید و حمایت از افراد دیگر بیان کرد وجود ندارد ، اما در شرایطی که اتفاق می افتد – آنها فقط یک عزیز را از دست داده اند. دوباره صحبت می کنید. وقتی می گویید ، “گوشت گاو خود را به آتلانتا نبر” ، مثل این است که شما معمولاً برنامه ریزی نمی کنید که چه اتفاقی می افتد. به یکدیگر برخورد می کنید و همه چیز از کنترل خارج می شود. این همان چیزی است که شاهد بودید با [King Von] وضعیت. این فقط فراتر از حد انتظار آنها بود. اگر او از آن وضعیت جان سالم به در ببرد کاملاً متفاوت خواهد بود. این احتمالاً تمرکز زیادی بر روی کار او بوده است ، با افرادی که تماشا می کنند تا ببینند چه بعدی است. “

فیف با بیان اینکه خواهر پادشاه فون او را تشویق می کند که صحبت کند ، با بیان اینکه چرا او چنین تمایل زیادی برای پاسخ دادن به TI نشان می دهد ، توضیح داد.


پرنس ویلیامز / Wireimage / گتی ایماژ

“[King Von’s] خواهر در واقع گفت ، ’50 ، او را دریافت کنید. فیف افزود: “احساس او در مورد از دست دادن برادرش در آن لحظه این است که چرا من پاسخ دادم.” “این را می بینی و می روی ، لعنت ، قرار نیست چیزی بگویی ، قرار است در وقت ساکت باشی ” آنها ضرر کردند. همه اینها را نگویید ، “آن را به آتلانتا نبر”.

فیدی ادامه می دهد تا TI را ادعا کند که او در مورد King Von صحبت نکرده است.

50 گفت: “وقتی می گویید” با آن به اینجا نیایید … نگویید که این چیزی نیست. چون شما فقط یک مصدوم داشتید … این فقط اتفاق افتاده است “، 50 گفت:” ما می دانیم این چه بود البته شما قرار ندهید [his] در آن نام بگذارید زیرا می خواهید از آن عقب بروید زیرا متوجه شدید که حرف درستی نیست. من پلیس سرگرم کننده نیستم. من فقط می گویم ، زمان گفتن برای شما بد است. “

https://www.youtube.com/watch؟v=I6nMs54e6c4

فکر می کنید TI اشتباه کرده است؟