کازانوا در این هفته وقتی در یک کیفرخواست 18 نفره به اتهام توطئه کلاهبرداری ، اتهام اسلحه و قاچاق مواد مخدر معرفی شد ، دست بسیار خشن برخورد شد. رپر مستقر در بروکلین در صورت محکومیت به سخت ترین جرم خود ، به حبس ابد محکوم می شود.

در حالی که ما همچنان برای بازگشت سالم کازانوا به خانه دعا می کنیم ، 50 سنت رسما در واکنش به وضعیت دوست خوب خود واکنش نشان می دهد و پایگاه های خود را با یادآوری به جهانیان که درگیر هیچ فعالیت مرتبط با باند نیست ، تحت پوشش قرار می دهد.

50 به اینستاگرام رفت تا بخشی از شعر خود را از “Get The Strap” ، که عمو موردا ، 6ix9ine و کازانوا در آن حضور دارد ، به اشتراک بگذارد. در این ترانه ، او موضع ضد باند را حفظ می کند و می گوید: “من باند باند نیستم ، من باند بانگی نمی دهم / اما مرا مثل گربه بازی کن ، من بلند می شوم و بنگ بنگ می کنم.” او این ویدئو را به اشتراک گذاشت و به هواداران گفت که جدی است.

50 سنت در اینستاگرام گفت: “من هیچ باندی ندارم ، منظور من هیچ ریکو ، هیچ توطئه ای است” ، امیدوار است که فدرال ها سخنان او را یادداشت کنند. “من آن را دوست ندارم.”

پس از آنکه هر دو کازانوا و G Herbo در این هفته تحت برنامه های فدرال قرار گرفتند ، 50 Cent احتمالاً هوشمندانه است تا بتواند کارهای خود را بپوشاند.

کاس اخیراً ویدئویی را که قبل از تسلیم شدن به مقامات از او فیلم گرفته بود به اشتراک گذاشت و به رپرها هشدار داد که “هدف” هستند.

وی گفت: “همانطور که قبلاً می دانید ، در حال حاضر با اتهامات جدی روبرو هستم.” “اما من بی گناه هستم. این یکی است. دو ، من تمام زندگی ام را می جنگیدم تا از این طریق عبور کنم. فقط درک کنید که چگونه آنها می توانند شما را بهم بریزند – شما هیچ کس را نمی شناسید ، شما نیستید هیچ ربطی به چیزی ندارد ، آنها هنوز هم می توانند شما را گیر بیندازند. رپرها ، ما یک هدف هستیم. فقط در آنجا مراقب باشید ، تماشا کنید که با چه کسی معاشرت می کنید ، ببینید چه کسی را به اطراف می آورید. به خواست خدا.”

Cas رایگان