50 سنت یکی از رپرهایی بود که ترامپ را برای انتخاب مجدد قبل از انجام چرخش 180 درجه تأیید کرد ، و نشان داد که او واقعاً قصد دارد به بایدن رأی دهد. بومی نیویورک می ترسید که مالیاتش با بایدن در دفتر از پشت بام عبور کند ، که ممکن است خیلی خوب باشد ، اما ، در آخرین حضور خود در The Breakfast Club با Charlamagne Tha God ، DJ Envy و Angela Yee ، Fif نشان می دهد که چه چیزی در واقع علاقه او به حمایت از ترامپ را برانگیخت.

به گفته وی ، یک میلیون دلار برای تأیید رئیس جمهور برای انتخاب مجدد به وی پیشنهاد شده است.

50 سنت در پخش امروز صبح گفت: “آنها به من 1 میلیون دلار پیشنهاد دادند كه به مراسم تحلیف ترامپ بروم.” “من آن را منتقل کردم. [They initially offered] 500000 دلار و در حالی که من هنوز در اینکه آیا باید این کار را بکنم اشتباه گرفته شد.

Fif این نظریه را مطرح می کند که ترامپ برای تقویت درخواست خود در میان رای دهندگان سیاه پوست به حمایت او نیاز دارد.

فیف می گوید: “او به همان دلایلی که اکنون می بینید به آن احتیاج داشت ، او با هنرمندان مختلف برای رای سیاه مشارکت داشت.” “و من می روم ، نه ، من خودم را در آن موقعیت قرار نمی دهم. چون من نمی دانم برای بهبودی از آن باید چه کاری انجام دهم.”

وی می گوید ، پس از آنكه این پیشنهاد را رد كرد ، برنامه پیشنهادی بایدن برای مالیات فوق العاده ثروتمندان را دید كه همین امر وی را بر آن داشت تا در حمایت از ترامپ پستی بنویسد. با این حال ، او ادعا می کند که برای انجام این پست به وی مبلغی پرداخت نشده است. او فکر می کند ، به دلیل COVID-19 ، بحث مالیات تحت الشعاع بحث ها قرار گرفت.

https://www.youtube.com/watch؟v=I6nMs54e6c4

شارلامن پیشنهاد می کند که لیل وین حتماً برای ژست گرفتن با ترامپ مقداری پول بدست آورده است که فیدی با آن موافق است.

او گفت: “بله ، مطمئنم.” “به راحتی. او پول گرفت. او ژاکت و تصویر را داشت.”

فکر می کنید چقدر لیل وین و لیل پمپ پرداخت شده اند؟