اگر چیزی به خصوص در دنیای فرهنگ پاپ به طور خاص فریبنده فروپاشی کند ، قبل از این که 50 سنت آن را از بین ببرد ، فقط مسئله زمان است. در واقع ، او تبدیل به چیزی مانند یک مفسر برجسته فرهنگی در دنیای هیپ هاپ شده است ، در حالی که کم حرف می زند ، زیاد صحبت می کند. این گواهی است که تعداد زیادی از مردم همچنان بر روی هر کلمه او آویزان هستند ، که از دوران او به عنوان یکی از محبوب ترین هنرمندان بازی رپ باقی مانده است.

گراهام دنهلم / گتی ایماژ

اکنون 50 Cent – شاید به ناچار – لحظه ای وقت خود را صرف رسیدگی به پیامدهای درگیری بسیار زیاد بین Nate Robinson بازیکن سابق NBA و Jake Paul ، بوکسور تبدیل شده توسط YouTuber کرده است ، که در این مرحله بسیاری از آنها دوست دارند از آنها متنفر باشند. متأسفانه برای رابینسون ، این مبارزه به سرعت با یک ناک اوت خشن به پایان رسید و او را به خنده ای از نوع تبدیل کرد – علی رغم این واقعیت که او واقعاً پا به میدان گذاشت و تمام تلاش خود را انجام داد ، کیفیتی که باید تحسینش کرد. کار به جایی رسید که حتی لبرون جیمز هم با هزینه های خود یک شوخی دلپذیر داشت و جای تعجب نیست ، چون کمدین های اینترنتی برای این بازی اضافه کاری کرده اند.

اگرچه فیف در مورد ناک اوت رابینسون حرف زیادی برای گفتن نداشت ، اما او لحظه ای طول کشید تا تصویری تصدیق آمیز از NBA Logo را تصدیق کند ، که در آن شباهت ناخودآگاه رابینسون جایگزین شبح نمادین جری وست می شود. با این حال ، او اطمینان حاصل کرد که یک عبارت قدیمی را از شبه بازنشستگی بیرون بیاورد ، و در این زمان های دشوار “Get The Strap” بسیار مورد نیاز را ارائه دهد. این را خودتان در زیر بررسی کنید و صدا را خاموش کنید – آیا فکر می کنید عموم مردم نسبت به Nate Robinson خیلی سخت می گیرند؟ یا آیا این صرفاً هزینه بالای سقوط به دست یک پولس است؟