3000AD – اخبار موسیقی | Music-News.com

مجموع سوابق فلزی (برچسب)

27 مارس 2020 (منتشر شد)

09 اکتبر 2020

از زمانی که “جنگ ستارگان” ریگان و تهدید هسته ای جنگ سرد به نظر نمی رسد ، آینده آینده دوستیک به نظر می رسد برای زمان حال ما بسیار نزدیک باشد. بحران آب و هوا یک خطر روشن و موجود است ، فن آوری های مهار نشده دموکراسی را از بین می برند و زندگی روزمره ما را به روش های جدید موذیانه آلوده می کنند. رهبران بزرگترین قدرتهای جهان همه به شیوه خود دیوانه هستند. نگران کننده ترین ، یک بیماری همه گیر ، از بین بردن جمعیت جهان به دلیل بسیاری از اقدامات احتیاطی است که باعث از بین رفتن جامعه در کل می شود. گروههای متال همیشه دیستوپی را زمینی مناسب برای برداشت شعر می دانند. چهار بزرگ ترش متال آمریکایی مضامین آلبوم خود را در اطراف موضوع شکل داده و در بقیه صحنه نفوذ کرده است. در زمانهای ناآرامتر ، این مضامین حداقل برداشتی تخیل آمیز از وقایع فعلی به آینده و حداکثر ، خیالاتی با اساس بسیار اندک در واقعیت بودند. امروز ما اصلاً مجبور به برون ریزی نیستیم. اتفاقات شنیع و فاجعه باری که گروهها قبلاً باید در رویای خود می دیدند ، اکنون واقعیتی است که ما در آن زندگی می کنیم.

Aladdin-based thrash power trio 3000AD اولین آلبوم کامل خود را به نام The Void منتشر کرد ، یک مجموعه 8 تایی که جنون حال ما را بازگو می کند. اعتقاد بر این است که وحشیانه ترین توطئه ها به دلیل ردیابی قدیمی شرکت ها بر روی جمعیت ، نظارت مداوم ، دستکاری ژن ها و گردباد های آتش دیگر داستانهای دور از ذهن نیستند. لباس نیوزلند یک رکورد نیرومند خرخره ارائه می دهد که سرگرم کننده است در تخریب اجتناب ناپذیر ما.

آهنگ ‘3000AD’ آلبوم را به سبک سنتی بخارپز thrash metal باز می کند. ریف A For For the Bell Tolls با صدای جیر جیر هارمونیک و طبل قطار باری. درامر هلمور بونز با برخوردی پانک و پیشگام وظایف آوازی پیشگام می شود و صحنه دنیای در حال نابودی در منظره جهنم آینده خود را به نمایش می گذارد. لحظه au courant آلبوم همراه با “Cells” است که Bones این سربازان میکروسکوپی را که در حال جنگ در درون ما هستند بررسی می کند زیرا یک باپلین پایدار “bassline” خون را از طریق رگ ها عبور می دهد. 80s گیتار دیاتونیک 80s شیار swashbuckling 6/8 را در “شبکه” معرفی می کند ، برجسته یک سازمان ارباب شوم. این کاملاً در جذاب ترین آهنگ آلبوم ‘Who’s Watching’ خونریزی می کند. قبل از اینکه بقیه گروه به این نگاه تقویت شده در عصر نظارت همه جا بپردازند ، سام پریور گیتاریست حالش را پایین می آورد.

ضبط B با ضبط “این آتش سوزی ها” بدون شک از آتش سوزی های استرالیا در اوایل سال جاری آغاز می شود. داستانی که در یک مرحله به نظر می رسید داستان برجسته سال 2020 باشد (هاهاها). استخوان ها با استعفا به دنبال این هستند که این آتش سوزی ها همچنان همه چیزهای باقی مانده را خراب می کنند. ‘Journeys’ گروه موسیقی را در پیشروترین زمان خود نشان می دهد که بیش از هفت دقیقه خود را بیرون کشیده و بیش از یک زن و شوهر تک نفره را تخریب می کند. “Born Under a Black Sun” نزدیک تر ، هفت دقیقه را نیز پشت سر می گذارد و به پریور و نوازنده موسیقی بیس اسکات آستین اجازه می دهد خطوط ملودیک را به جای رویکرد برش خورده طرف A ، به طور کامل توسعه دهد. دو قطعه پایانی در بهترین حالت 3000AD هستند و امیدوارم نشانه ای از آینده باشند. فلز پیشرونده ای که در پوست گوسفند گل ترش پوشیده شده است.

خراش های Void که برای داشتن یک ضرب گلوله عالی خارش دارند. در حالی که به آینده نگاه می کنید ، به همه آن سنگهای حساس آشنا می شود. متن هرج و مرج dystopian تصور وحشیانه ای برای تصویربرداری ندارد ، بسیاری از آنها در حال حاضر اتفاق می افتد. ما فقط منتظریم تا لکه هیولا از جلد ظاهر شود. سال 2020 هنوز سه ماه مانده است …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>