ماریو جودا بازی نمی کند. اگر Playboi Carti نتواند آزاد شود کل لوتا قرمز در پایان این هفته ، او نسخه خود را از آلبوم مورد انتظار منتشر می کند و در حال حاضر آهنگ اصلی این پروژه را منتشر می کند.

طی دو هفته گذشته ، ماریو جودای فوق ویروسی با صدور اخطار به Playboi Carti ظهور خود را به عنوان یک تهدید موسیقی ادامه داد. دقیقاً مثل همه طرفداران کارتی ، ماریو دیگر از انتظار خسته شده بود. یا کارتی را تحت فشار قرار داد تا آلبوم جدید خود را که بیش از یک سال است مورد تمسخر قرار گرفته است ، حذف کند ، یا ماریو این کار را برای او انجام می دهد. به نظر می رسد که مورد آخر ممکن است واقعاً اتفاق بیفتد ، همانطور که دیشب ، هنرمند “خیلی خشن” بمیر با اولتیماتومی برای کارتی وارد شد.

ماریو در توییتر خود نوشت: “Sup carti ، امیدوارم روز خوبی داشته باشی” “فقط می خواستم به شما اطلاع دهم که 3 روز دیگر ازplayboicarti باقی مانده است.”

این به هنرمند تا 11 دسامبر فرصت می دهد تا پیگیری های خود را منتشر کند مرگ روشن. شایعاتی وجود دارد که ممکن است Carti واقعاً از راه برسد ، اما اگر این کار را نکند ، مطمئناً خواننده رپ هرگز پایان آن را از زبان ماریو جودا ، که آلبوم مخصوص به خود آماده دارد ، نمی شنود.

ماریو اضافه کرد: “من به بهترین وجه می توانم طرفداران کارت را امتحان کنم.” “ما آن آلبوم را دریافت کردیم … و اگر نه … پس شما می دانید کهplayboicarti بعدی چه اتفاقی خواهد افتاد.”

https://www.youtube.com/watch؟v=E5DCW-7-hCQ

ما مطمئن هستیم که ، قبل از جمعه ، ما شاهد تبلیغات تبلیغاتی بیشتری به سبک WWE از ماریو جودا خواهیم بود ، که به طور عمده از این وضعیت استفاده می کند. آیا شما برای Playboi Carti هیجان بیشتری دارید؟ کل لوتا قرمز یا ماریو جودا کل لوتا قرمز؟ آهنگ جدید یهودا “Bih Yah” را بشنوید و به ما اطلاع دهید.