24kGoldn در راس جهان است. او برای چند سال حباب زده است و در سال 2020 ، سرانجام به شناختی دست می یابد که برایش زحمت کشیده است.

اگر در طول حرفه خود دانشجوی سال اول XXL XXL را دنبال می کردید ، می دانید که او مدتی در آستانه سوپراستار قرار گرفته است. او یک hitmaker معتبر است و همه ما این موضوع را تشخیص داده ایم ، به خصوص از طریق اکران “مود” با iann dior. او بیش از چند بار ویروسی شده است و طی چند هفته اخیر ، او آهنگ شماره 1 یا 2 را در کشور داشته است. 24kGoldn مقصد کارهای بزرگی است و همه ما هیجان زده ایم که ببینیم او در اولین آلبوم استودیویی خود با چه چیزی همراه است ال دورادو.

این هفته ، “مود” از جایگاه 1 در Billboard Hot 100 برگشت شد ، بنابراین 24kGoldn ممکن است مجبور شود که موسیقی بیشتری منتشر کند ، به طور بالقوه برای ضبط آهنگ بعدی خود آماده شود. این جمعه ، ما خواهیم شنید که آیا پیگیری “Mood” به همان اندازه که انتظار داریم خوب است. امروز 24k اعلام کرد که در اوج هفته تک آهنگ جدید “Coco” خود را با DaBaby منتشر خواهد کرد.

فشار زیادی روی 24kGoldn برای اجرا با این آهنگ وجود دارد و با قضاوت بر اساس قطعه به اشتراک گذاشته شده در اینستاگرام ، ضبط قطعاً جذاب است. آیا به اندازه کافی جذاب است که بتواند رکورد دوم شماره 1 را برای او به ارمغان بیاورد؟

آیا شما طرفدار 24kGoldn هستید؟