21 Savage پسر ایستاده ای است. او اطمینان حاصل می کند که پس از کشته شدن این خواننده رپ در ماه جاری ، از همه افراد خانواده کینگ فون به خوبی مراقبت می شود ، و وفاداری خود را با اهدا یک ماشین کاملاً جدید به کایلا ، خواهر فون ، نشان می دهد.

همانطور که مطمئناً می دانید ، کینگ فون در اوایل این ماه در خارج از یک کلوپ شبانه آتلانتا کشته شد و قلب طرفداران ، دوستان ، خانواده و تیم داستان نویس شیکاگو را شکست. در حالی که آنها همچنان در غم از دست دادن او عزادار می شوند ، گروهی از دوستان فون به نیازها و خواسته های خانواده او رسیدگی می کنند ، 21 Savage نشان می دهد که او واقعی است و یک نسخه جدید 2021 Range Rover را برای خواهر Von تهیه می کند.

کایلا در اینستاگرام نوشت: “2021 PAID FA” ، دسته ای گل رز را در دست گرفت و فاش کرد که 21 Savage گلها و ماشین را خریداری کرده است. “با 21 گل سرخ! هیچ کس EVA مرا خریداری نکرده است! I LOVE BY BROTHER @ 21savage #REALN *** AFRRRRR 4L.”

این یک حرکت تأثیرگذار از 21 Savage است ، که به وضوح همیشه مراقب کارهای خودش و همچنین کسانی که برایشان مهم است خواهد بود.

برای این فریاد 21 بزنید.

خواهر کینگ فون از زمان درگذشت برادرش به شدت آسیب دیده است. متأسفانه ، او تصاویر جسد وون را که روی میز کالبدشکافی قرار گرفته بود ، مشاهده کرد ، که گفته می شود توسط یک پزشک متخصص در منطقه آتلانتا بیرون زده است. کایلا فرد مسئول را در معرض دید قرار داد ، اطلاعات آنها را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد و از سردخانه خواست تا او را اخراج کند.

آرام باش ، شاه وون.