علیرغم یک حرفه فوق العاده کوتاه مدت ، پادشاه فون به وضوح در بسیاری از زندگی ها تأثیر داشته است. خانواده این خواننده رپ اخیراً بیانیه ای صادر کرده و برنامه های خود را برای حرکت رو به جلوی برنامه برای آنها توضیح داده است به O Block خوش آمدید و همچنین سایر مشارکتهایی که او قبل از مرگ نابهنگام خود برنامه ریزی کرده بود.

21 Savage در میان رپرهای زیادی بود که برای تسلیت به خط زمان ، نوشتن ، “پاهای خود را به عقب برگرد پادشاه من کایلا 4L گرفتم. “او وقتی این حرف را زد دروغ نمی گوید. Savage خواهر کینگ فون ، Kayla ، یک Range Rover را خریداری کرد که او به جدول زمانی اعلام کرد. پس از آن ، این رفتار متفکرانه بدیهی است که تصور اشتباهی داشت.

21 به توییتر رفت و در آنجا شایعات را از بین برد. رپ در پاسخ به پچ پچ گفت: “من هرگز درباره این موارد صحبت نمی کنم ، زیرا این کار را برای اینترنت انجام نمی دهم اما بی احترامی می کنم.” او فاش کرد که او واقعاً قبل از اینکه کایلا وون را بشناسد ، می شناخت زیرا او با برادرش صحبت می کرد.

“فون از قبل قصد خرید هدیه روز تولد خود را داشت و به دلیل زود گذراندن او ، او قادر به اتمام کار نبود ، بنابراین تمام کار من این بود که تمام کنم این بود که او شروع کرد زیرا من به کیلا گفتم وقتی او عبور کرد من 4L او را داشتم و منظورم این بود ، “Savage نوشت.

وی در پایان گفت: “تمام اظهارنظرها و گمانه زنی های نابالغ پیرامون این مسئله بسیار ناخوشایند است و آنها را برای خود نگه می دارد.

هفته گذشته ، 21 Savage و Metro Boomin در طول اجرای خود از King Von ادای احترام کردند جیمی فالون.

بخوانید ، “RIP King Von: راوی مورد اعتماد اوبلاک”.