به گزارش دیلی میل ، برادر کوچکتر Savage پس از یک ضربه چاقوی مرگبار در انگلستان درگذشت. گزارش شده است که ترل دیویس ، یک خواننده رپ مته در انگلستان که توسط TM1Way رفت ، یکشنبه شب در جریان مشاجره در منطقه بریکسون جنوب لندن با ضربات چاقو کشته شد.

21 Savage به اینستاگرام رفت و در آنجا عکسهای قدیمی خود و برادرش را در دوران کودکی به اشتراک گذاشت و همچنین تصویری از برادرش که بزرگ شده بود نوشت: کاش می توانستم آن گه ها را پس بگیرم. ” دیویس و Savage از یک پدر مشترک برخوردارند. یک منبع نزدیک به خانواده گفت که آنها به طور مکرر صحبت می کنند ، اگرچه به دلیل مسائل مهاجرت Savage در ایالات متحده ، او مدتی نتوانسته است به انگلیس برود.

کیور دیویس ، خواهر Savage و Terre ، همچنین با ادای احترام ، نوشت: “من حتی نمی دانم چه بگویم. قلب من قطعه قطعه شده است. من بیش از کلمات دوستت دارم. در آرامش کامل ترل استراحت کن.”

منابع خانوادگی گفتند که درگیری پس از آنکه دیویس مادربزرگش را به خرید گرفت ، اتفاق افتاد. آنها گفتند ، به دلیل همه گیری ، او اغلب به مادربزرگ خود کمک می کرد تا از مواد غذایی خارج شود. این منبع گفت که وی هنگامی که شروع به مشاجره کردند ، یک دوست قدیمی خود را در منطقه دید و ناگهان ، دیویس ساعت 6 بعد از ظهر یکشنبه شب با چاقو کشته شد. پلیس وی را در صحنه مرگ اعلام کرد.

افکار و دعاهای ما در طی این دشوار با 21 Savage و خانواده اش است

[Via]