2 Chainz سرانجام “بنابراین به من کمک کن خدا!” Ft. Kanye غرب، ریک راس، Lil Wayne به، و بیشتر

عنصر

چشم ها و گوش های شما شما را فریب نمی دهند. 2 Chainz بنابراین خدایا کمکم کن! این آلبوم با تأخیرهای مکرر مواجه شده است زیرا طرفداران رپ آتلانتا را برای به روزرسانی آزار می دهند و پس از مدت ها انتظار در یک سال همه گیر ، مبتنی بر همه گیر ، 2 Chainz طرفداران را با پروژه پیش بینی شده خود برکت داده است.

اگرچه دیروز 2 Chainz به لیست آهنگهای خود نگاهی پنهانی به جهانیان بخشید ، اما وی نتوانست این ویژگیها را اضافه کند. ما قبلاً تک آهنگهای “Money Maker” او را با حضور Lil Wayne و اخیراً “Quarantine Thick” با مولاتو دریافت کرده ایم و سایر آوازهای دیگر توسط NBA YoungBoy ، Kanye West ، Ty Dolla $ ign ، Brent Faiyaz ، Lil Duval ، Lil هدایت می شوند. اوزی ورت ، رئیس کیف ، ریک راس ، کوین گیتس و اسکولی.

برای جلد کتاب So Help Me God! ، 2 Chainz از عکس کودکی خود استفاده کرد و توضیح داد که آن زمان در زندگی او چگونه است . “این کلاس 8 من است ، این یک عکس ثابت بود زیرا مانند بسیاری از ما توانایی تهیه سفارش بسته عکس را نداریم و بله من روی 2 زنجیره داشتم ، 3 براق داشتم ، من یک فروشنده مواد مخدر مشتاق و گاه به گاه بودم سارق ، “او نوشت.” پخش جریانی ، پس خدایا به من کمک کن! و افکار خود را به اشتراک بگذارید.

لیست پیگیری

1. مچ دست لامبو
2. منطقه خاکستری – 3. Save Me ft. NBA YoungBoy
4. Money Maker ft. Lil Wayne
5. Can’t Go For That ft. Ty Dolla $ ign & Lil Duval
6. Feel a Way ft. Kanye West و Brent Faiyaz
7. Quarantine Thick ft. Mulatto
8. Ziploc ft. کوین گیتس
9. Free Lighter ft. Lil Uzi Vert & Chief Keef
10. تونی
11. Southside Hov
12. خون آشام
13. YRB ft. ریک راس و اسکولی
14. منتظر بمیرید
15. 55 بار

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>