در یک اتفاق کاملاً غیرمنتظره ، گوچی مانه پذیرفت که برای اولین بار در فصل 2 با شخص Jeezyin روبرو شود ورزوز. این در حالی است که گوچی مانه نه تنها “با احترام رد کرد” بلکه درخواست یک میلیون دلار برای شرکت در هر یک از اینها را داده است ورزوز نبردها خوب ، رو به زوال است و حقیقتاً زشت می شود زیرا همه چیز قبلاً زشت شده است.

در هسته اصلی خصومت آنها قتل پوکی لوک ، هنرمندی است که با برچسب Cez Jeezy امضا شده و توسط گوچی مانه در یک اقدام دفاع شخصی شلیک شده و کشته شده است. به دنبال جایزه ای که Jeezy به صورت عمومی جایزه 10K دلار برای زنجیره گوچی تعیین کرد ، لوک گزارش داد که قصد حمله به خانه و سرقت از خانه گوچی مانه را دارد.

همانطور که افسانه می گوید ، گوچی مانه جسد پوکی لوک را در پشت یک مدرسه راهنمایی در دکاتور به خاک سپرد ، که در نهایت همان چیزی است که باعث شد حکم بازداشت وی صادر شود. و در حالی که گوچی پرونده را مورد ضرب و شتم قرار داد ، او همچنان به جیزی در مورد مرگ دوستش طعنه می زند. در اوایل سال جاری ، گوچی یک میمون از بازسازی صحنه تیراندازی را که منجر به مرگ پوکی لوک شد ، به اشتراک گذاشت.

https://www.youtube.com/watch؟v=6ycXuQjwag4

طی چند روز گذشته جیزی و گوچی به ایجاد فشارهای ناگهانی به یکدیگر ادامه داده اند تا این هیجان را برای این اجرا ایجاد کنند. آخرین ضربه از انتهای گوچی کمتر بازیگوشی است و از جهتی که می تواند به آن منجر شود بسیار گویاتر است. چند روز قبل از اینکه قرار باشد آنها رو در روی یکدیگر قرار بگیرند و گوچی مانه بار دیگر آن را با اشاره به آهنگ (غیر) مخالف خود ، “حقیقت” مطرح کرده است.

“Go حف ya patna up n *** a من شرط می بندم که او نمی تواند گه بگوید ،“الگوی رفتاری رفتاری را با پیش بینی واکنش جیزی می خواند. به نظر می رسد گوچی مانه قدیمی درست قبل از چشمان ما خزش می کند.

فکر می کنید گوچی مانه در چه مرحله ای “حقیقت” را در طول صحنه بازی خود بازی کند؟