اگرچه گوچی مانه خودش را مدل داده است یخچال انسانی ، تا جایی که گفتن “Burr” یکی از مهمترین تبلیغات وی است ، وی در صورت نیاز به هیچ وجه از بالا بردن گرما بیزار نیست. همانطور که اتفاق می افتد ، قرار است امشب دوئل قریب الوقوع Verzuz او با رقیب قدیمی خود Jeezy ، که یک بار در زمان های ساده تری با او همکاری داشت ، انجام شود.

خیلی ها قبلاً خیلی سریع شعله های آتش را آتش زده اند ، خود گووپ در بازگشایی زخم های قدیمی خوشحال شده است ، اما در بیشتر موارد ، این یک مسابقه سالم به سبک قدیمی است. حتی به نظر می رسد کوچکترین اشاره ای به احترام متقابل وجود دارد ، حتی اگر از نوع گزافی باشد. در هر صورت ، گوچی به طور مداوم با مکالمه های زباله برای صرفه جویی در حال آمدن است ، و انرژی کانر مک گرگور قبل از جنگ را هدایت می کند زیرا او خط زمان خود را با تبلیغات ضد Jeezy پر می کند. اخیراً ، او تصمیم گرفته است که یک انیمیشن خام و در عین حال موثر را به تصویر بکشد که امیدوار است سرنوشت حریفش باشد.

گوچی مانه جیزی ورزوز

باری Brecheisen / WireImage / گتی ایماژ

این کلیپ که با صدای کلاسیک “لیموناد” به ثمر رسیده است ، شامل یک آدم برفی در حال ذوب شدن در زیر قدرت بی وقفه درخشش گوچی مانه است. وی با فرار از قتل عام در کامیون معتبر بستنی سازی خود اعلام کرد: “من تنها مسابقه خودم هستم.” اگرچه مشخص نیست که یخچالهای طبیعی انسان چگونه قادر به تولید چنین گرمای شدید هستند ، اما پیام نهایی کاملاً واضح و روشن است. برای گوچی مانه ، نبرد امشب Verzuz در پارک خواهد بود.

به نظر می رسد از این لحظه ، جامعه HNHH مخالف است – به نظر می رسد نظرسنجی رسمی پیش بینی ما امتیاز قابل توجهی به جیزی ، که در حال حاضر شصت و یک درصد آرا را در اختیار دارد ، می دهد. صدای خود را به اینجا بفرستید ، اگرچه زمان بسیار مهم است. هرکسی درمورد اینکه آیا “حقیقت” در لیست تنظیمات خود قرار می گیرد استفاده کند؟