گوردون هایوارد طی چند سال گذشته تا حدودی کالای داغی بوده است و چند سال پیش وقتی به سلسترز بوستون رفت ، بسیاری تصور می کردند که او بلافاصله آن تیم را به یک مدعی عنوان تبدیل می کند ، خصوصاً وقتی با کایری ایروینگ جفت شود. متأسفانه برای هایوارد و سلتیکس ، اوضاع دقیقاً طبق برنامه پیش نرفت ، زیرا ایروینگ سرانجام سلتیکس را در آژانس آزاد ترک کرد ، همه در حالی که سلتیک ها با پلی آف ناامید کننده ای روبرو شدند.

طی چند هفته گذشته ، گمانه زنی هایی مبنی بر تمایل هیوارد به ترک سلتیکس وجود داشت و اکنون به نظر می رسد که این امر در حال تحقق است. طبق گفته شمس چارانیا از The Athletic ، هایوارد از آخرین سال معامله خود که ارزش آن 34 میلیون دلار بود ، انصراف داده است. حالا ، هایوارد قادر خواهد بود به هر کجا که بخواهد برود.

این تصمیم طرفداران بسکتبال کمی شوکه کننده بود زیرا در این مرحله به نظر نمی رسد هیچ تیم دیگری قصد داشته باشد چیزی در حدود 34 میلیون دلار در سال به او پیشنهاد کند. با این حال ، اگر هایوارد اکنون به دنبال کسب یک عنوان قهرمانی است ، شاید می توانست با کمی تخفیف به دنبال یک خواستگار معقول باشد.

در واقع ، مارک استین از مجله نیویورک تایمز اخیراً گزارش داده است كه نیكس به شدت هیوارد را دنبال می كند ، اگرچه اگر قصد دارد عنوان قهرمانی را بدست آورد ، شاید باید از نیویورك دور شود.

آن را در HNHH قفل نگه دارید زیرا ما همچنان به شما آخرین اخبار آژانس رایگان را ارائه می دهیم.