کوین گیتس در چند وقت اخیر تعداد زیادی موسیقی منتشر کرده است. به نظر می رسد که پس از یک وقفه باورنکردنی کوتاه در انتشار موسیقی انفرادی ، او با یک آلبوم جدید دوباره در حال فعالیت است. متأسفانه ، حتی با انتشار موسیقی جدید ، کوین گیتس پس از شروع یک شعار تمام عیار با هدف قرار دادن فردی ناشناس ، متوجه شد که درام را در “گرم” تحریک می کند.

او در جریان پخش زنده خود گفت: “او می خواهد شما به من متفاوت فکر کنید ، شما mothafucka احمق. Yo hoe شما را کنترل می کند ، عوضی ،” او در جریان پخش زنده خود گفت. همسرش ، درکا ، در کنار او نشسته بود که ظاهراً سعی داشت او را از لایو خارج کند. گیتس در حالی که درکا فاش کرد آلبوم جدیدی در راه است ، تکرار کرد: “آره ، با پسر لیل من بازی کن”. “با سلام ، عزیزم. من را ببخش. من حتی در زندگی واقعی اینطور نیستم ،” با لحنی آرامبخش گفت. وی ادامه داد: “بیدمشک ، شما من را شنیده اید؟ الاغ سگ ماده n *** که از آن گانگستر صحبت می کند” ، ادامه داد ، درحالی که احتمالاً درکا تلاش می کند تا به تلفن برسد.

گیتس گفت: “ای ، وقتی هیولا شدی اما من می دانم که هستی. ما در واشنگتن ویدیویی ساختیم و شما ماشین ما را نگرفتید.”

بلافاصله پس از آن ، بسیاری معتقد بودند که منظور کوین گیتس از NBA Youngboy پس از ظهور این ویدئو است. این دو گذشته جالبی داشته اند ، زیرا قبل از وقوع یک سقوط در یک پروژه مشترک با هم همکاری کرده اند. گیتس حتی صورت NBA Youngboy را روی او مات کرده است.

شما چی فکر میکنید؟ آیا کوین گیتس به سمت NBA Youngboy شلیک می کند یا این یک دسترسی است؟ صدا در نظرات.