کوچکترین موجود – اخبار موسیقی

مستقل (برچسب)

30 سپتامبر 2020 (منتشر شد)

09 اکتبر 2020

با الگوی کنونی جریان سازی به عنوان پادشاه ، طرفداران موسیقی و نوازندگان بیش از هر زمان دیگری در معرض خطر قرار می گیرند اما همزمان ، تمایل به گوش دادن به موسیقی فقط در مکان شما هرگز بیشتر نبوده است. لیست های پخش با دقت موشکافانه شبکه گسترده رادیو FM را برپا کرده اند. شما می توانید هزاران ساعت از سبک خاص خود را به شما منتقل کند بدون اینکه هرگز یادداشتی را از یکی از آن زیرشاخه های “دیگر” بشنوید. مخاطبان آمریکای شمالی اکنون به دسته هایی تقسیم شده اند که چنین بیزاری سرسختانه ای را نسبت به افرادی که در حباب آنها نیستند ، تقسیم می کنند. آیا شما به ایندی آرت-پست پانک گوش می دهید یا با آمریکانا ؟؟ مدل FM برای نمایش طیف وسیعی از موسیقی جایگزین مرده است. با این حال ، هنگامی که گروهی از نوازندگان در خارج از بازارهای بزرگ صدای خود را کیمیا می کنند ، به نظر می رسد که آنها آزادی انتخاب از طیف وسیعی از تأثیرات را دارند. شاید این تاثیری باشد که زندگی خارج از فشارهای اجتماعی صحنه های مهم بر روی یک پروژه دارد.

مستقر در لارناکا ، قبرس ، لباس جایگزین کوچکترین موجود تصویری از آخرین لوبیای جادویی LP خود را نقاشی کرده است که از یک نفوذ گسترده تأثیر می گیرد که در بهترین حالت می تواند زیر چتر بزرگ “جایگزین” برگزار شود. این رکورد فوق العاده خوب ساخته شده است. صاف و منسجم ، با گرفتن این رنگهای متنوع و پیدا کردن صدای امضای خاص خود که هم بی نظیر باشد و هم مانند سفر در موسیقی 30 سال گذشته. این پروژه به عنوان یک پروژه انفرادی مستقر در نیویورک آغاز شد تا اینکه خواننده و گیتاریست Stefanos Marnerides به شهر خود بازگشت و گروه را جمع کرد. Magic Beans دارای عناصر showgaze ، Brit-pop ، desert rock ، grunge ، psych rock و ظرافت های خواننده و ترانه سرا است که همه در یک بسته رویایی قرار گرفته اند.

گیتار که به عنوان یک اندام لباس می پوشد ، احساس متمایزی از دهه 70 را به مقدمه “آیا می خواهی چشمک بزنی” می دهد و خود را در مه غوطه وری با شکستن کلید Who پیدا می کند. مارنیریدس در حالی که گروه متصل می شود آهسته را با حقه های واضح معرفی می کند. رانندگی محرک Radiohead در عصر Rainbows ، … مانند کوین کوئز عصر حجر و میمون های قطب شمال عصر AM با هم سوار می شوند و یک سوار برزخی و سعادتمندانه می شوند. افکت های گیتار موج دار با افزایش صدای متصل می شوند تا سیگنالی را به اتر تقویت کنند. جایگزین هنری در بهترین حالت.

“اکتبر آواز” در آن احساس غرور انگیز ایندی راک ، احساس مالیخولیایی خود را پیدا می کند. “Glow” اگر الگوهای وزر را کمتر داشته باشد و کمی از قدرت نیروانا برخوردار باشد ، الگوی ویزر را لمس می کند. ‘You Are Ready’ با ترکیبی استادانه از گیتارهای روان-راک با حساسیت های موزون بریت-پاپ که به یک اوج تور رمز و راز پراکنده تبدیل می شود ، بیشتر به روان فرو می رود. این قلب صدای کوچکترین موجود است.

طرف دوم دارای راکرهای آغشته به fuzz مانند بازیگوش “Let Burn” است که لایه لایه ای از آن را تحریف می کند و دوباره کارهای دهه گذشته جاش هوم و همکاران را به یاد می آورد. یکشنبه تنبل “پیدا کردن” آکوردهای بزرگ و معلق آویزان که از اوج دهه 90 اوج ایستاده بر روی شانه های غول پیوست ، احتمالاً کمترین آزار دهنده ترین پیشنهاد گروه بریتانیایی است. هیجان طولانی کشیده شده در “Cut Through Me” ادامه پیدا می کند که به شدت به قلمرو کفش متمایل می شود ، حتی با Deftones غوطه ورتر با اعوجاج هم مرز است. از نظر آهنگی عمیق و مانند یک خلسه دارویی غوطه ور است. دو قطعه پایانی ، سبک های آسیب پذیر ترانه سرایی مارنریدس را برجسته می کند و وارد قلمرو الیوت اسمیت می شوند (منهای احساس ترحم شدید). امواج بزرگی از آکوردهای پهن شده بیش از حد ، پایان این رکورد التقاطی و در عین حال کاملاً ادغام شده را شسته اند.

Magic Beans گواه این واقعیت است که هنوز آلبوم های جایگزین عالی برای نوشتن وجود دارد. به اندازه کافی اثری خوب برای تصور تخیل اما هنوز به اندازه کافی برای ضربه زدن به خانه. مارنریدس و بقیه موجودات نشان می دهند که داشتن یک پالت گسترده می تواند به نتیجه برسد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>