رفتن به نوشته‌ها

کوری بوش می گوید جمهوری خواهان در هنگام جهت گیری او را با برونا تیلور اشتباه گرفته اند

کوری بوش می گوید که چندین جمهوریخواه او را در زمان گرایش به کنگره با برونا تیلور اشتباه گرفته اند.

نماینده منتخب کوری بوش می گوید که وی در حالی که ماسک “Breonna Taylor” را در اولین روز کار خود با استفاده از ماسک “Breonna Taylor” زده بود ، توسط چندین نفر از همکاران جمهوری خواه وی به اشتباه “Breonna” خوانده شد.

کوری بوش ، برونا تیلورسارا سیلبیگر / گتی ایماژ

“روز یکم است ، بنابراین من ماسک” برونا تیلور “خود را پوشیده ام. چند تن از همکاران جمهوری خواه من با این فرض که اسم من است ، من را برونا صدا کرده اند. این صدمه دیده است. اما خوشحالم که آنها نام او را خواهند شناخت بخاطر حضور من در اینجا. برونا باید نقش اصلی ما در کنگره باشد. “

وی افزود: “من Breonna Taylor هستم تا آنجا كه می توانم یک زن سیاه پوست امشب در رختخوابم باشم.” “اما من برونا تیلور نیستم. او کشته شد و هنوز عدالت شایسته را دریافت نکرده است.”

بوش به عنوان نماینده منطقه 1 کنگره میسوری در انتخابات سال 2020 انتخاب شد.

بعداً در همان روز ، بوش ماجرا را گسترش داد و از خبرنگاران در مورد عدم شناخت تیلور از همتایان جمهوری خواه خود شکایت کرد: “این مدتهاست که اخبار ملی است”. “مردم در خیابان ها با این نام اعتراض کرده اند و این فقط من را ناراحت می کند که افراد رهبر ، افرادی که می خواهند رهبری شوند ، مبارزاتی را که برای سیاه پوستان در این کشور اتفاق می افتد نمی دانند.”

[Via]

منتشر شده در اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *