کندس اونز با دیدن آخرین جلد مجله Vogue که در آن جلوی هری استایلز ، رهبر سابق گروه One Direction ، ظاهر می شود ، کاملاً مطابق با روحیه عمل کرد. این ستاره پاپ برای شیوع لباس های مختلف لباس های مختلفی به تن کرده و هنجارهای جنسیتی را شکسته و پا به پای Iggy Pop ، David Bowie ، Kurt Cobain ، Young Thug و دیگر مشاهیر معروف مرد که در گذشته لباس می پوشیدند ، می پوشد. جلد او و واکنش اوونس ، در شبکه های اجتماعی سر و صدای زیادی ایجاد کرد زیرا ، وقتی وارد ماه نهم این بیماری همه گیر می شویم ، شکایت از اینکه دیگران برای چه پوششی انتخاب می کنند ، مضر است ، درست است؟

این مفسر بحث برانگیز سیاسی گفت: “هیچ جامعه ای وجود ندارد که بتواند بدون مردان قدرتمند زنده بماند.” “شرق این را می داند. در غرب ، زنانگی مداوم مردان ما در همان زمان که مارکسیسم به فرزندان ما آموزش داده می شود ، اتفاقی نیست. این یک حمله صریح است. مردان مرد را برگردانید.”

مسلسل كلی حتماً این نظرات را دیده و با خود فكر كرده است: “هوم ، اگر من دامن می پوشیدم و حتی بیشتر از این كاندیس اوونز را عصبانی می كردم چه؟” برای چاپ مجله نایلون در نوامبر 2020 ، خواننده رپ که به پاپ پانک تبدیل شد ، این کار را انجام داد و تصاویر خود را در دامن کرم رنگش برای عکاسی به سبک نقاشی به اشتراک گذاشت.

MGK در توییتر خود نوشت: “دامن پوشید ، امیدوارم که عصبانی شده باشید.” واضح است که او تمام نظرات Candace Owens و مخاطبان همفکر او را دیده است که معتقدند زنان و مردان باید از هنجارهای منسوخ جنسیتی پیروی کنند و تصمیم بگیرند که آنها را بیش از این به دام بیندازند.

او چگونه به نظر می رسد؟