یک قسمت اخیر از نوشیدنی شانزه مورد توجه خانمها از کوکتل با کوئینز. هیتماکا با نمایش مشروبات الکلی که در آن در مورد نکات برجسته زندگی حرفه ای خود صحبت کرد ، نشست. این تهیه کننده مشهور سالها پیش در مورد امضای قرارداد با DMX در روزهای خود در یونگ برگ و گوشت گاو با ماینو صحبت کرد. او همچنین چندین فرار جنسی را مطرح کرد که ادعا می شود شامل خوانندگانی مانند Teairra Mari و بازیگر Naturi Naughton است. کوکتل با کوئین میزبانان تعجب کردند که شیطنت های اتاق خواب هیتماکا در حین مصاحبه موضوع گفتگو خواهد بود و کلودیا جردن س questionال کرد آیا رابطه جنسی کاری است که او به طور منظم انجام می دهد یا نه.

“فکر می کنید او نفوذ می کرد؟” از ویویکا فاکس پرسید. “” این همان چیزی است که من به آن می گویم وقتی کسی مجبور است دوست داشته باشد ، خوب ، آنچه را تبلیغ می کنید؟ چه کاری انجام داده اید اخیراً؟ ” او نمی توانست بفهمد چرا Hitmaka تاریخچه جنسی خود را مطرح می کند ، و LisaRaye McCoy عقاید وی را تکرار می کند. لیزا رای گفت: “این زن متاهل است ، او در یک نمایش فوق العاده حضور دارد ، او در حال کار است ، یک چک جمع می کند و یک مادر است.”

کلودیا جردن گفت: “این واکنش مردی است که عادت به روان شدن ندارد. من یک دوست پسر دارم ، درست است. ما هفته ای سه ، چهار بار رابطه جنسی برقرار می کنیم. من ضربه می زنم ، من خرد می کنم!” با این حال کلودیا اظهار داشت که اگر او مجبور باشد تجربیات خود را در یک انجمن عمومی به اشتراک بگذارد ، رابطه جنسی ممکن است جزئی عادی از زندگی نباشد.

خانمهایی که در مورد هیتماکا بحث می کنند را در زیر ببینید.