کلم – اخبار موسیقی | Music-News.com

بتاسیکا (برچسب)

24 سپتامبر 2020 (منتشر شد)

24 سپتامبر 2020

همانطور که متصدیان حمل و نقل چمدان Britpop به دلیل اقدامات ناامیدکننده پروژه های غرورآمیز قرار دادن محصول با پتک ، جنجال و فشارهای ناگهانی را از توده های twittering جلب می کنند ، منظورم شورش گروه های سنگی است … و شیطنت های عجیب و غریب ، عجیب و غریب مردان باتری تخلیه شده مانند آقای Kasabian به پودر رسیده است ، طی چند سال گذشته نوع جدیدی از سنگ “پسر” وارد معرکه شده است. با دور انداختن قیدها و غل و زنجیرهای مردان پرهیاهوی چهار پیمانه ، بالاخره یک حساسیت جدید در شهر مشاهده می شود.

گروههایی مانند Sleaford Mods به میانسالان گرفتار در کتهای تنگ اجتماعی و افراد ناراضی ناراضی در همه جا صدا و بیان داده اند ، IDLES عصر Ballardian را که عصبانیت بین طبقاتی را به هم می زند ، گوشه ای کرده و خانواده سفید چربی ، لذت گرایی پوچ گرایانه را با یک براندازی فراهم کرده است براق سوزش مغزی به عنوان یک مانکونی تیغ دار یک بار اظهار نظر کرد.

کلمبه Tameside به این ترکیب مشاهدات کلاسیک ، قارچهای طنزآمیز و جدال سیاسی را اضافه کرده است تا صدای هر صلح-سوسیالیست خوب را گرم کند. اولین آلبوم 2018 “Nihilistic Glamour Shots” حاوی سرزنش های گزنده و شرم آور انگشت اشاره “Arms of Pleonexia” بود که هدف آن فروشندگان اسلحه جنگ طلب است.

اگر آن آلبوم چشم انداز خشن و چشم انداز خروش گروه را به نمایش می گذارد ، پس از آن “Amanita Pantherina” (به نام قارچ / قارچ نامگذاری شده است ، آنچه را که باید انجام دهید) پیگیری می کند و آمپر را جمع می کند و فاز-فاز را با خنده های زیر شکم اضافه می کند و بالای زیر asides.

با روشی مشابه آلبوم اخیراً دوباره احیا شده “من مثل قطارها” ، “کلبی” ماهرانه از مجموعه ای از الهامات استفاده می کند و به طرز مطلوبی در گلم-درام مستی-فانکی الکتروفرید ارل بروتوس در “Direct-Dictate” که زیبایی خالص و جانور است ، فرو می رود. آکورد نخاعی دندانه دار با یک گروه کر منجمد لرزش می کند که بدبینی برنامه نویسی را از هر مجنون گیرفته در گل و لای برای آن ذوب می کند.

“پزشکی” به طرز ماهرانه ای خلوص عرفانی ناگتس 60 ساله روانگرا و ناگتس Stranglers را با یک ترکیب سینتینگ آهسته و آهسته از کتاب متأخر دیو گرینفیلد اقتباس و اقتباس می کند. یک باس لاین غرش ژان ژاك بورنلسك به طور پنهانی سایه های صدای واژینك را می شنود و غول پیكرهای درویش را می چرخاند. گروه کر شیرین و تلخ خشم “متنفر” دارای برخی از گیتار جنجالی جرج هریسونیش وه-وا است.

در جای دیگر ، دوره Pixies ‘Bossa Nova’ با نقشه اولیه Swell Maps در مورد “شما یک فرم هنری درست کرده اید (از قطعه قطعه شدن)”. جریان آشفتگی (غیر) آگاهانه شاون رایدر آگاهانه بر روی تریلی “از مغز من برون” هدایت می شود. “انبوهی از لبخندها” استفاده آلیس کوپر از آواز “جت آواز” از West West Side Story را از آلبوم “Schools ‘Out” سال 1972 تداعی می کند. تهدید و سوvo نیت ، این یک کاباره فریبنده از درخشندگی های متعدد است.

مراقب جهان باشید ، کلم شما را تماشا می کند!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>