ما مطمئن نیستیم که کرک فرانکلین و خانواده در مورد این مورد چه نظری دارند ، اما یک آهنگ جدید باعث شده است که خواننده مشهور انجیل رواج پیدا کند. جهان کرک فرانکلین را به عنوان یک هنرمند و آهنگساز برنده جایزه با بیش از دوازده گرمی زیر کمربندش می شناسد ، و به همان اندازه که به مدار انجیل اختصاص دارد ، وقتی یک هنرمند رپ به دلیل نمونه برداری از یکی از آهنگ های خود ویروسی شد ، تعجب آور بود .

روز چهارشنبه (18 نوامبر) ، دی جی لوک نستی کلیپی از قطعه “باران” خود را در توییتر به اشتراک گذاشت و برخی از کاربران نمی توانند توجه کنند که آهنگ به نظر آشنا می رسد. دلیل آن این است که این قطعه از آلبوم 1996 آنها به نام “ملودی ها از بهشت” ساخته Kirk Franklin & The Family تهیه شده است Whatcha Lookin ‘4. آلبوم در جایگاه شماره 1 قرار گرفت نمودار آلبوم های برتر انجیل بیلبورد و “ملودی ها از بهشت” توسط گروه های کر کلیسا در سراسر جهان اجرا شده است.

مردم س haveال کرده اند که آیا کرک فرانکین به لوک ناستی اجازه داده است تا با پاکسازی نمونه از آهنگ خود استفاده کند ، به ویژه پس از دیدن هنر جلد دی جی که در آن زنی نشان می داد پشت خود را نشان می دهد در حالی که چتری را با پول از آسمان می بارد. یک قطعه از “باران” لوک را در بالا ببینید و چند پاسخ زیر را بخوانید.