کانر مک گرگور همچنان یکی از بزرگترین قرعه کشی های UFC است ، حتی اگر آنقدرها که مردم دوست دارند فعال نباشد. در طی چند سال گذشته ، مک گرگور در دوران بازنشستگی و بیرون آمدن از کنارگذاشتن ، در حالی که مشغول برخی از مزخرفات رسانه های اجتماعی بود که همیشه مخالفانش را به شور و هیجان می اندازد ، خود را بیرون کشید. طی چند سال گذشته ، او به دنبال بازی برگشت مقابل خبیب نورماگومدوف بود ، اما با توجه به اینکه خبیب آن را حرفه ای خوانده است ، مشخص است که کونور به این زودی ها به این مبارزه نمی رسد.

در عوض ، مک گرگور خود را متعهد کرده است تا در یک مسابقه مجدد از مسابقه 2014 خود ، علیه داستین پوآیره مبارزه کند. این مبارزه حدود یک ماه پیش اعلام شده بود ، گرچه مک گرگور هنوز خط نقطه ای را امضا نکرده بود. امروز ، توسط دانا وایت مشخص شد كه McGregor رسماً برای این جنگ امضا كرده است ، این بدان معناست كه همه اینها در UFC 257 پایین می آیند.

کانر مک گرگور

استیو مارکوس / گتی ایماژ

یاهو ورزش گزارش داده است که این مبارزه 155 پوند خواهد بود و به طور رسمی در 23 ژانویه برگزار می شود. در حالی که مک گرگور در تلاش بوده است تا در استادیوم کابویز در دالاس نبرد کند ، اما در آخر اعتقاد بر این است که Fight Island جزیره خواهد بود.

این مطمئناً یک مبارزه سرگرم کننده خواهد بود ، بنابراین در نظرات زیر به ما بگویید چه کسی برنده شماست.

داستین پوآیر

Chris Chris / Zuffa LLC از طریق گتی ایماژ

[Via]