طبق گفته های شمس چارانیا The Athletic ، گزارش شده است که کارملو آنتونی در حال نهایی کردن قرارداد بازگشت به Portland Trail Blazers است. علیرغم شایعات منتشر شده ، به نظر می رسد که آنتونی دیگر به نیویورک نیکس باز نخواهد گشت.

کارملو آنتونی ، تریل بلیزراستخر / گتی ایماژ

چارانیا در توییت خود نوشت: “آنتونی می خواست به تریل بلیزر وفاداری نشان دهد ، که فصل گذشته به او فرصت بازگشت به NBA را داد.” “او می فهمد که در پورتلند ، جایی که نقش اصلی را در یک رقیب بالقوه بازی می کند ، انتظار دارد.”

چارانیا مشخصات قرارداد را روشن نکرد.

آنتونی در مورد قدردانی خود از تیم در اوایل سال جاری صحبت کرد و به پادکست Pull-Up گفت که این شهر از راه های دیگری بیش از بسکتبال به او کمک کرد:

“من فکر می کنم بزرگترین قسمت آن این بود که من باید از نظر ذهنی درست باشم ، از نظر روحی و روانی باید درست باشم. آنچه که من اکنون به مردم می گویم پورتلند است که در یک مقطع اساسی در زندگی و حرفه من اتفاق افتاد. من در این کار به پورتلند نیاز داشتم به زمان ، آنچه را که تا دادگاه و خارج از دادگاه بدنبال آن بودم ، احتیاج داشتم ، به آرامش در پورتلند احتیاج داشتم ، به فضا احتیاج داشتم ، به این زمان احتیاج داشتم تا در پایان بفهمم روز و ذهنم درست شود و از نظر عاطفی بر بدنم تمرکز کنم. من واقعاً به پورتلند احتیاج داشتم. “

فصل 2021 NBA در ماه دسامبر آغاز می شود.

[Via]