DaBaby ممکن است گاهی اوقات شخصیت بزرگتر از زندگی را روی موم مجسم کند ، اما خواننده رپ کارولینای شمالی از نمایش آسیب پذیری از طریق موسیقی خود ترس نداشته است. بر کرک “معرفی” ، DaBaby طرفداران را با تأمل درونی در رابطه با پدرش ، كه آلبوم به نام او نامگذاری شد ، متعجب كرد. اکنون ، پس از مرگ دلخراش برادرش گلن جانسون ، که در 3 نوامبر جان خود را از دست داد ، DaBaby بار دیگر برای ادای احترام به فروشگاه خلاق خود روی آورده است.

دابی

کارمن مانداتو / گتی ایماژ

DaBaby با مراجعه به اینستاگرام برای پیش نمایش ادای احترام آینده خود “حافظ برادر من” ، آنچه را شکل می دهد احساسی ترین آهنگ او تاکنون است ، برجسته می کند. او تحویل ملودیک را آغاز می کند و می گوید: “من حافظ برادرم هستم و برای همیشه همینطور بوده است.” “ما نمی توانیم به گه هایی که دیده ایم کمک کنیم ، ما مجبور شدیم آن را با هم زندگی کنیم / همه این شیاطین بر روح من ، پروردگار من برای مبارزه با این شیاطین به کمک احتیاج دارم.” همانطور که آیه شروع می شود ، DaBaby ادامه می دهد تا در مورد تربیت مشترک آنها ، حکایت های شخصی و نوشتن تصویری از پویایی خانوادگی آنها تأمل کند.

عزیزم در آیه آغازین می گوید: “یک مدرک دریافت کن ، من به تو کمک می کنم تا به آنجا برسی”. “دو شغل مامان با حداقل دستمزد ، به سختی رفاه داشتن / ما انگیزه روزهای رقت انگیز آنها را داشتیم ، ما به درستی تربیت شدیم.” صدای او تقریباً می شکند در حالی که او به وضوح در روزهای اختلافات خود در کلیسا تأمل می کند ، فقط برای دریافت ضربات مقدس از مادرشان در اتومبیل سواری به خانه. او می خواند: “در ذهن من مثل یک زندانی باشی ، کسی نیست که با او صحبت کنی.” “اجازه ندهید افسردگی بدون کنترل باقی بماند ، این لعنت برای شما هزینه دارد.”

پیش نمایش را اینجا ببینید و به دنبال “نگهدار برادرم” باشید تا جمعه آینده به طور کامل برسد. در نظرات زیر کمی عشق برای DaBaby ارسال کنید.