رئیس جمهور دونالد ترامپ ممکن است با اعتراف به شکست دست و پنجه نرم کند ، اما کانیه وست شکست ریاست جمهوری خود را پشت سر گذاشت. غول رپ توانست تقریباً 60،000 رأی از 160 میلیون رأی داده شده را بدست آورد و وست قبلاً علاقه خود را برای ورود به مسابقه 2024 ابراز داشته است. بسیاری از رفقای مشهور وست بودند که به ارتقا presidential آرزوهای ریاست جمهوری او کمک کردند ، از جمله Conquest که اعتراف کرد رأی خود را به دوست خوب موسیقی خود داده است.

“نتیجه برادر من است. کانیه برادر من است ، بنابراین اگر کسی برادر کاندیدای ریاست جمهوری باشد ، آنها به برادر خود رای می دهند.” TheJasmineBrand. “بچه های ما با هم بازی می كنند. بنابراین ، اگر او به كاخ سفید می رفت ، من هم با او می رفتم. وقتی او به عمارت فرماندار می رود ، من نیز با او می روم. بنابراین ، این همان چیزی است كه هست.”

وی ادامه داد: “ما از سال 2002 دوستی و برادری داشتیم که دوام داشته ایم ، بنابراین 18 ، 19 ، 20 سال می خواهیم”. “ما زمانی داشتیم که چشم به چشم نمی دیدیم و دچار ریزش می شدیم و آنرا وصله می دادیم و مانند برادرها یکدیگر را دوست داریم. من او را دوست دارم ، همسر و فرزندانشان و خانواده آنها را دوست دارم. آنها با پسرم مثل خویشاوند خون و هر چیزی که او از من نیاز دارد ، مهم نیست ، من برای او هستم.

نتیجه گیری اضافه کرد: افراد زیادی با این رابطه نزدیک به کانی ارتباط ندارند که بتوانند ببینند شخص او چه نوع شخصی است. “او دیوانه نیست. از ریل دور نیست. او فردی بسیار پرشور در مورد آرمان هایی است که دارد و بسیار زیاد بازی می کند.” طبق گفته Cons ، مجموعه GAP Ye در ژانویه وارد می شود و با مارک Yeezy و همچنین جلوی موسیقی ، Ye چیزهای زیادی در بشقاب خود دارد.

“با جامعه سیاهها ، ما نمی توانیم یکدیگر را رها کنیم … باید یکدیگر را بشنویم.” در زیر کلیپ صحبت های Conception را در مورد “برادر” خود Kanye West مشاهده کنید.