رفتن به نوشته‌ها

پس از آشتی ، لامار عودم توسط نامزد سابرینا پار تمجید شد

این زوج پس از آنکه پار نامزدی خود را قطع کرد مدت کوتاهی از هم جدا شدند اما اکنون او آماده است تا یکبار دیگر همسرش شود.

پس از آنکه مربی بدنسازی در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد وی خواستگاری خود را لغو کرده است ، عروسی برای لامار اودم و سابرینا پار دوباره آغاز شده است. این زوج درگیر یک سری مسائل شخصی شده اند ، بسیاری از آنها که صریحاً با جهان در مورد آنها بحث کرده اند. سابرینا به خوبی از شهرت و مبارزات لامار از جمله سو abuse مصرف مواد و اعتیاد به رابطه جنسی آگاه است و این زوج در مورد نحوه برخورد مشترک آنها صحبت کرده اند. با این حال ، هنگامی که سابرینا قبلاً درمورد نامزدی به اشتراک گذاشت ، اظهار داشت که امیدوار است لامار اودوم کمکی را دریافت کند که وی گفت “او به شدت به او احتیاج دارد”.

طولی نکشید که آنها بار دیگر مسائل را قفل کردند و به تازگی ، سابرینا پار به استوری اینستاگرام خود رفت و در مورد نامزدش صحبت کرد – این بار با کلمات تشویقی. وی در پیامی طولانی به اودم نوشت: “تو آنقدر توپ بازیگری عالی بودی.” “شما ظرافت ، سبک ، آرامش ، مهارت خارج از این دنیا ، شلوغی ، سرسختی و بازیگر تأثیرگذاری در همه جا بودید! شما رکوردهایی دارید که امروز نیز پابرجا هستند! اما می دانید چه؟ هنوز هم آن پسر هستید!”

او می خواست لامار بداند که علی رغم ناکامی هایش ، او هنوز هم از خصوصیاتی برخوردار است که میلیون ها هوادار در طول روزهایی که سخت به رنگ می کشید تحسین می کردند. “به عنوان زن شما ، من همیشه شما را تحت فشار قرار می دهم تا عالی شوید!” پار نوشت. “وقتی همسر تو می شوم ، ممکن است بیشتر تو را تحت فشار قرار دهم! نه به این دلیل که مثل خودت کافی نیستی ، بلکه به این دلیل که می دانم چطور ساخته شدی … هیچ چیز در مورد تو متوسط ​​نیست!”

پیام او را به طور کامل در زیر بخوانید.

منتشر شده در اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *