پس از اینکه مردم متوجه شدند حساب کاربری این پاپ در اینستاگرام “عکس های سکسی از مدل برزیلی ، ناتالیا گاریبوتو” را “پسندیده” است ، یک تحقیق بعید آغاز شده است. شخصی اسکرین شاتی گرفت که به نظر می رسید نشان می دهد پاپ فرانسیس از طرفداران تصویر نژادی است که نشان می داد این مدل لباس مجلسی دخترانه را به سختی در آن جا پوشیده است در حالی که لباس پشتی خود را می پوشاند. پس از ویروسی شدن تصویر صفحه که نشان می دهد حساب “franciscus” از این عکس خوشش آمده است ، “مانند” بلافاصله حذف شد و گزارش شده است که واتیکان تحقیقاتی را برای کشف چگونگی وقوع چنین چیزی آغاز کرده است.

آژانس خبری کاتولیک گزارش می دهد که حساب های پاپ فرانسیس در شبکه های اجتماعی توسط تیمی از کارمندان اداره می شود ، نه خود پاپ. جای تعجب نیست که گاریبوتو از این لحظه ویروسی به نفع خود استفاده کرده است ، از جمله شرکت تبلیغاتی خود که نوشت ، “نعمت رسمی پاپ را دریافت کرد”. در توییتر ، ناتالیا افزود: “حداقل من به بهشت ​​می روم” و “Brb در راه رفتن به واتیکان”.

اینستاگرام پاپ از ناتالیا گاریبوتو پیروی نمی کند و بسیاری گمان می کنند کسی که مسئولیت حساب وی را بر عهده دارد ، از اینکه هنوز نمی داند به سیستم وارد شده است خطایی را مرتکب شده است. معلوم نیست واتیکان در صورت یافتن مقصر پشت “مانند” ، چه خواهد کرد اما شوخی های پاپ قبلاً ریخته شده است. در زیر آن را به همراه چند عکس از گاریبوتو بررسی کنید.

[via]