رفتن به نوشته‌ها

همسر می گوید نه: گزارش ، دکتر دره می خواهد دادخواست طلاق را به دلیل COVID-19 بزرگتر کند

گفته می شود که نیکول یانگ معتقد است نگرانی های وی ساختگی است زیرا “ورود و خروج به خانه های چند زن” دیده شده است.

در آستانه تکرار مجدد قفل شدن COVID-19 هستیم که برای اولین بار در بهار و با افزایش موارد گزارش شده آغاز شد. بیش از 250 هزار نفر بر اثر ویروس کرونا در ایالات متحده جان خود را از دست داده اند و باعث نگرانی بسیاری از افراد شده است که امیدوار بودند تاکنون گسترش COVID-19 تقریباً از بین نرود. دکتر در در مورد طلاق میلیارد دلاری مداوم خود از همسر بیگانه 24 ساله نیکول یانگ متمرکز شده است ، اما به نظر می رسد گسترش COVID-19 توجه او را جلب کرده است. افسانه رپ و همسرش جلسه رسیدگی به رسمیت دارند ، و طبق گزارشات ، Dre می خواهد آن را از طریق Zoom انجام دهد. با این حال ، نیکول استدلال می کند که این اتفاق باید شخصاً انجام شود.

دکتر دره ، نیکول یانگ ، رسوب ، شنوایی ، طلاق ، COVID-19 ، ویروس کرونا
مارک دیویس / کارمندان / گتی ایماژ

گزارشی توسط TMZ اظهار می دارد که اسناد دادگاه نشان می دهد نیکول علیه واریز مجازی استدلال کرده است زیرا شوهرش “در خانه خود و همچنین مکان های دیگر” آزادانه “سرگرم” شده است. او معتقد نیست که او نگران بیماری همه گیر است زیرا ادعا می کند که او در اجتماعات “بدون اجرای حتی کوچکترین پروتکل فاصله اجتماعی” به نمایش درآمده است.

وی نه تنها می گوید که دکتر در با نوازندگان و چهره های فنی بوده است ، بلکه نیکول همچنین اظهار داشته است که “در خانه های چندین زن در اطراف لس آنجلس وارد و خارج شده است.” او می خواهد که آنها شخصاً دور هم جمع شوند تا مطمئن شوند شوهرش تحت مربیگری یا تغذیه اطلاعات قرار نگرفته است. با داشتن یک امپراتوری 1 میلیارد دلاری ، او هیچ خطری نمی کند. گفته می شود که نیکول همچنان به دادگاه درخواست می کند که ماهانه 2 میلیون دلار به عنوان حمایت همسر موقت به وی اعطا کند.

[via]

منتشر شده در اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *