دنیای موسیقی در هنگام نبرد با COVID-19 ، برای دعا ، آرزوهای خوب و افکار مهربانانه برای جرمیه خواننده “تولد سکس” به هم پیوست. موارد گزارش شده از ویروس در هفته های اخیر در حال افزایش است زیرا بسیاری از کشورها ، از جمله ایالات متحده ، خود را برای یک قفل قرنطینه دیگر آماده کرده اند. بسیاری از مردم حاضر شده اند تا در مورد وضعیت جرمیه صحبت کنند ، از جمله 50 Cent ، TI و Chance The Rapper ، و ساعاتی پیش ، خواننده روز 26 ، ویلی تیلور “گزارش ستایش” را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت.

Jeremih ، COVID-19 ، ویروس کرونا ، ویلی تیلور ، بیانیه خانواده ، CNN
گیب گینزبرگ / استرینگر / گتی ایماژ

تیلور در زیرنویس عکسی از خودش در کنار جرمیه نوشت: “Cuddo Manejeremih در حال پیشرفت است ، نفس می کشد و به تنهایی داروی کمتری به او داده می شود.” “خدا حیرت انگیز است. این نمازها را ادامه دهید. خدا دارد خود را نشان می دهد و نشان می دهد !!” در همین حال ، خانواده ارمیه بیانیه رسمی به CNN اوایل امروز (18 نوامبر). به گفته نزدیکان وی ، این هنرمند 33 ساله در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه است و از طریق دستگاه تنفس نفس می کشید. این یک اتفاق باورنکردنی از حوادث بود که آنها آن را “برای یک جوان در سن خود و بدون شرایط زمینه ای نادر” نامیدند.

آنها افزودند که COVID-19 “به طرز شریرانه ای به بدن او حمله کرد” و گفت که آنها از همه کسانی که به دعا برای او ادامه می دهند “سپاسگزار” هستند. در بیانیه آمده است: “خانواده وی مایلند به جهانیان یادآوری كنند كه COVID-19 واقعی است و نباید به راحتی آن را تصور كرد.” “همچنین ، برای افراد آلوده مهم است که قرنطینه شوند و به خانواده و دوستان خود ASAP اطلاع دهند. هیچ شرم آوری در ابتلا به COVID-19 وجود ندارد و افرادی که این بیماری را دارند باید نسبت به دیگران مسئولیت و توجه داشته باشند.”

[via]