در حالی که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سلطنت آمیز ، با ادعای نتایج انتخابات 2020 ادامه دارد ، افرادی که شخصاً با این سیاستمدار تبدیل شده اند به واقعیت تبدیل شده اند ، همچنان به جلو می آیند. بازیگر نقش اول زن هالی رابینسون پیت ، معروف به خاطر بازی در نمایش هایی مانند قطع با آقای کوپر و برای عشق شما، گرفتار شد نمای شهری در رادیو SiriusXM جایی که او درباره زمان خود بحث کرد شاگرد مشهور 3 به سال 2010 جلب نشده بود و وقتی تهیه کنندگان با او تماس گرفتند ، او به آنها گفت علاقه ای به “عمرا بعدی” یا “خانم سیاه” ندارد.

هالی رابینسون پیت ، شاگرد مشهور ، دونالد ترامپ ، N-Word ، نژادپرستی ، نژادپرست
مارک دیویس / کارمندان / گتی ایماژ

کمی قانع کننده بود و هالی حاضر به حضور شد ، بیشتر به این دلیل که بودجه به امور خیریه اهدا شد. پیت گفت: “این یک تجربه بسیار جالب بود.” او به فینال راه یافت اما حتی اگر پول بیشتری – 600 هزار دلار – از حریف خود جمع کرد ، در نهایت برنده نشد. “این یک سفر بود و کاملاً نامرتب و چیزهایی بود اما من پیدا کردم [Trump] به نوعی خوک و سرسختی و چیزهای دیگر بودن ، اما او که اکنون است ، من چنین چیزی را ندیدم. “

وی معتقد است “قدرت و فساد” ترامپ را تغییر داده است. پیت افزود: “من نمی دانم این پسر كیست؟” “کمی بعد از فینال ، شایعات شروع شد که او یک کلمه n را با اشاره به من پرتاب کرده است و من شبیه هستم ، متعجب؟ متعاقباً ، تهیه کننده به من گفت که چه اتفاقی در فینال افتاد ، من لحظه را به یاد می آورم. در گوش اما می توانم ببینم که آنها بین من و برت میشلز تصمیم می گیرند. “

در طول “لحظه” ، هالی گفت که “تهیه کنندگان انیمیشن بودند” و این زمانی بود که ترامپ با اشاره به این شبکه گفت: “آنها می خواهند کلمه n برنده شود”. با این حال ترامپ برت مایکلز را می خواست. او معتقد است که ترامپ “همیشه از این زبان استفاده می کند” و تصمیم گرفت حتی آن را مطرح نکند زیرا “چه تفاوتی ایجاد می کند؟”

وقتی نژادپرستی ادعایی ترامپ زیر سوال رفت ، دوستانی که از رئیس جمهور حمایت می کنند از او در مورد درست بودن یا نبودن آن سوال می کردند. پیت اضافه کرد: “این جایی است که ما هستیم. شما دوست من هستید و من به شما می گویم که او احتمالاً این حرف را در مورد من زده است اما شما سعی می کنید آن را واجد شرایط کنید.” کلیپ مصاحبه وی را در زیر مشاهده کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=CtEFBSaDW9Q