باور نکردنی است که بیش از دو سال از اعلام خبر تکان دهنده مرگ مک میلر می گذرد. این خواننده رپ 26 ساله هنگامی که جان خود را به دلیل مصرف بیش از حد تصادفی از دست داد ، ستاره ای در حال رشد بود و باعث شد بسیاری از افراد اعتیاد ، عادت ها و تصمیمات خود را دوباره ارزیابی کنند. یکی از این افراد هالزی است که با داکس شپارد در مورد او شریک بود متخصص صندلی پادکست که مرگ میلر یک کاتالیزور بود که به او کمک کرد رابطه ای مسموم با مواد مخدر را ترک کند.

هالزی گفت: “این حرف وحشتناکی برای گفتن است زیرا فکر می کنم این یک بار فاجعه فاجعه بار معنای مثبتی دارد ، اما این به من جرات و ایمان داد تا رابطه ای را که داشتم ترک کنم.” “من قبلاً در غم از دست دادن شخصی که با آن بودم سوگوار بودم و این یک چیز واقعا ارزشمند را به من آموخت. فقط آن واقعیت بررسی واقعی را که لازم داشتم به من داد و فکر می کنم احتمالاً برای خیلی از افراد دیگر نیز همین کار را کرد. “

“من آنقدر خوش شانس بودم که در موقعیتی قرار گرفتم که می توانستم” باشه ، باحال من هنوز زندگی ام را خراب نمی کنم “، اما هرگز انتظار نداشتم بعضی از افرادی را که می شناسم و دوستشان دارم و از دست داده ام – هالزی ادامه داد: “آنها مارپیچ را زود تشخیص دادم و مانند” خوب ، خوب اکنون می دانم “بود.

البته ، هالزی از کسی که در این رابطه مارپیچ بود نام نمی برد ، اما او اعتراف کرد که مصرف مواد مخدر و خیانت زیاد بوده است. وی گفت که با آنها مواد مخدر می کشد زیرا می ترسد که اگر این کار را نکند ، آنها با شخصی که این کار را می کند او را فریب دهند.

هالسی افزود: “بنابراین ، این مانند این است که از طریق مرگ کسی ناجوانمردانه زندگی نکنم ، که این یک جمله عجیب و غریب متناقض است ، اما به نوعی دیدگاهی به من داد.” “به همین دلیل من موسیقی مک را خیلی دوست دارم. ما در مورد نوشتن در مورد بد و نوشتن با مسئولیت صحبت می کردیم. من فکر می کنم او واقعاً در این کار خوب بود.

به کلیپی از هالزی گوش دهید متخصص صندلی در زیر

https://www.youtube.com/watch؟v=wuKhFAS325c