رفتن به نوشته‌ها

نیکی میناژ “جشن مجازی” را برای 10 سالگرد “جمعه صورتی” تحریک می کند

نیکی آماده می شود که آخر هفته اولین آلبوم استودیویی خود را در کنار طرفدارانش جشن بگیرد.

باربز در حال آماده شدن برای یک چیز خاص به عنوان 10 سالگرد سالگرد جمعه صورتی اینچ نزدیکتر این آخر هفته یک دهه از انتشار اولین آلبوم تأییدشده پلاتین توسط نیکی میناژ می گذرد و در روز چهارشنبه (18 نوامبر) ، آیکون رپ طعنه زد که او برای طرفداران اختصاصی خود یک سورپرایز در انتظار دارد.

نیکی میناژ ، جمعه صورتی ، سالگرد ، سورپرایز
دیو کوتینسکی / استرینگر / گتی ایماژ

نیکی در توئیتی نوشت: “باربز ، جمعه 10 سالگی جمعه صورتی است.” “لباس های خود را برای جشن مجازی آماده کنید.” باربز در چند ماه گذشته چیز زیادی از نیکی میناژ را ندیده است زیرا او کاملاً به پسر تازه متولد شده خود اختصاص داده شده است. او درمورد اینکه زندگی به عنوان یک مادر برای اولین بار در کنار همسر تازه ازدواج کرده اش کنت پتی چگونه بوده است ، خصوصیات خود را حفظ کرده است ، اما طرفداران امیدوارند که خواننده رپ پسر کوچکش را به جهانیان نشان دهد.

جمعه صورتی اولین بار در نقطه شماره 2 در تابلو تبلیغاتی نمودارها و آوازهای اضافی Rihanna، Drake، Kanye West، Eminem، will.i.am و Natasha Bedingfield. این آلبوم دارای تعداد زیادی از تک آهنگ های مورد علاقه طرفداران از جمله “سوپر باس” ، “لحظه 4 زندگی” ، “پرواز ، عشق تو” و حمله گسترده است. به او پاسخ داده اند جمعه صورتی توییت سالگرد زیر.

منتشر شده در اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *