نیکی میناج عکس های جالب پسر بچه را در کلیپ صوتی به اشتراک می گذارد: “سلام به باربز”

در حالی که باربز همچنان منتظر نگاه اول به نوزاد پسر نیک میناژ است ، رپر در حال به اشتراک گذاشتن عکسهای جالب کودک با جهان است. ماه گذشته خبری مبنی بر استقبال نیکی و همسرش کنت پتی از پسرشان منتشر شد و از آن زمان ، ملکه خواننده رپ وقتی که با زندگی جدید خود به عنوان یک مادر برای اولین بار سازگار می شود ، پایین آمده است. بلافاصله پس از تولد ، عکسی از یک نوزاد تازه متولد شده در اینترنت شنیده می شد که ادعا می کرد این عکس از پسر نیکی است ، اما رپ به سرعت آن را تعطیل کرد.

نیکی میناج در مورد پسر تازه متولد شده خود چنان خصوصی بوده است که حتی نام او را با او در میان نگذاشته است ، اما او یک ماه پیش عکسی از پاهای ریز کوچولوی خود منتشر کرده است. او جمعه (27 نوامبر) با دزدکی نگاهی دیگر به بسته نرم افزاری شادی خود ، این بار با انتشار یک کلیپ صوتی مختصر به توییتر ، بازگشت. در آن ، مادر میناژ با پسر بچه اش صحبت می کند در حالی که صداهای دلپذیری را از میکروفون بیرون می آورد.

نیکی در این کلیپ گفت: “به خرس پاپا باربس سلام برسان”. “سلام. چه می کنی؟ چیزی بگو.” هنگامی که او مشغول غیبت شد ، نیکی خندید و افزود: “اوه ، به باربز سلام گفتی. پسر خوب. پسر خوب.” طرفداران او آن را خوردند و دیگر در مورد آن در شبکه های اجتماعی صحبت نکرده اند. در زیر آن را بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>