پنجشنبه شب ، گوچی مانه و جیزی به طور رسمی گوشت گاو خود را له کردند زیرا درگیر جنگ “Verzuz” برای سنین مختلف بودند. این نبرد در کلوپ استریپ Magic City در آتلانتا برگزار شد و با یک هیاهو همراه شد. مدتی بود که هواداران این نبرد را پیش بینی می کردند و در مورد اینکه چه کسی پیروز می شود ، بحث و جدال زیادی در شبکه های اجتماعی وجود داشت. بر اساس واکنش های اولیه ، بسیاری احساس می کردند گوچی برنده است ، گرچه نمی توانند کمک کنند اما کلاه خود را به جیزی که یک مبارزه عالی ارائه داد ، نوک بزنند.

با این وجود برنده تقریباً مهم نیست ، زیرا این نبرد رکوردهای زیادی را برای مارک “Verzuz” شکست. در یک پست در اینستاگرام ، مشخص شد که مسابقه Jeezy vs Gucci رکورد های IG Live آنها را شکسته است زیرا به 1.8 میلیون بیننده همزمان رسیده است. در کل ، جریان مستقیم بیش از 5 میلیون بیننده در IG و 2.3 میلیون نفر دیگر در Apple Music داشته است.

از آنجا ، جریان بیش از 126 میلیون پسندش را دریافت کرد ، همه در حالی که تبدیل به موضوع شماره یک محبوب در توییتر شد. اینها همه دستاوردهای چشمگیر بودند ، اگرچه چشمگیرترین آمار در اینجا این است که چگونه جنگ در واقع منجر به بیش از 7 میلیارد نمایش در توییتر شده است.

نیازی به گفتن نیست که برند “Verzuz” مانند همیشه قوی است و ما نمی توانیم صبر کنیم تا ببینیم در آینده چه نبردهای دیگری خواهیم داشت.

جیزی

پاراس گریفین / گتی ایماژ برای شورش

گوچی مانه

مدی مایر / گتی ایماژ