رفتن به نوشته‌ها

مکعب یخی برای سخنرانی در مراسم صهیونیستی آمریکا برگزار می شود

مکعب یخی به عنوان سخنران مهمان در مراسم سالانه سازمان صهیونیستی آمریکا ظاهر می شود.

مکعب یخی به عنوان سخنران مهمان مراسم سالانه سازمان صهیونیستی آمریکا را عنوان می کند ، حرکتی که احتمالاً برای کمک به ترمیم رابطه وی با جامعه یهودیان در پی استفاده بحث برانگیز از تصاویر ضد یهودی در شبکه های اجتماعی در اوایل سال جاری انجام شده است.

مکعب یخی ، صهیونیستدیوید بکر / گتی ایماژ

به گزارش نیویورک پست ، مورتون کلاین ، رئیس ZOA ، در بیانیه ای گفت: “من باید بگویم که روز خوبی بود” وقتی دوست من کیوب به راحتی و با خوشحالی موافقت کرد که در ZOA Gala ما صحبت کند.

کلاین و مکعب برای اولین بار به دنبال اتهامات ضد یهودستیزی علیه خواننده رپ در ماه ژوئن دیدار کردند. این دو بعداً صحبت کردند تا در ماه ژوئیه در مورد این موضوع بحث کنند.

“فریاد بزنید به مورت كلین كه جرات جستجوی حقیقت را داشت و با من صحبت كرد و خود دید كه من بدیهی نیستم كه یك ضد یهود یا نژادپرست هستم. من او را به خاطر طرفداری از مردمش تحسین می كنم و مشتاقانه منتظر صحبت بیشتر در مورد چگونگی جوامع سیاه پوستان و یهودیان می توانند با هم کار کنند … “، کیوب پس از آن توییت کرد.

“ما هر دو در هودهای سیاه فقیر شدیم. کیوب به من گفت که او از یهودیان برای راه اندازی NAACP ، بسیاری از مدارس سیاه پوستان و مبارزه برای حقوق مدنی سیاه پوستان تشکر کرد. ” “مکعب به من گفت که او از محکوم کردن سیاه و ضد یهودستیزی حمایت می کند و من همه نژادپرستی را محکوم کردم.”

برنامه ZOA برای 27 دسامبر برنامه ریزی شده است.

[Via]

منتشر شده در اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *