مونتانا فرانسه با یک دلار AP Rocky در “گوشه” دوباره متحد می شود

فرانسوی مونتانا رسماً آلبوم جدید خود را تحویل داد CB5 ، یک پروژه نوزده قطعه ای که شامل حضور مهمانان جک هارلو ، مکس بی ، جیم جونز ، پاپ اسموک ، بنی The Butcher ، لیل دورک ، Curren $ y ، YoungBoy Never Broke Again ، A $ AP Rocky و موارد دیگر است. اگرچه جدیدترین مورد برای خواننده رپ Coke Boy وجود دارد ، اما مقاومت در برابر رمز و راز ویژگی A $ AP Rocky دشوار است ، فقط به این دلیل که این ویژگی در این دوره از اشباع بیش از حد کافی نیست. به همین ترتیب ، کمی وقت را صرف “Corner” ، آخرین همکاری فرانسوی ، راکی ​​و زک در آواز کنید.

در خارج از خفاش ، آوازهای مبهم زاك صدا را بر روی صدای جوشكاری اتمسفر قرار می دهند ، كه احساس خویشتنداری بیش از آنچه این روزها از فرانسه انتظار دارید ، است. در اکثر موارد ، پرنیان توسط یک باس لاین برجسته هدایت می شود ، فرانسوی مونتانا بر روی آن برخی از میله های باز جامد را شروع می کند. “آن را چک کنید ، او را مانند یک پلنگ لکه دار کنید ، در گوشه و کنار عطرهای چوپانی بویید” ، “تماشا کردن Narcos یا اگر آنها تختخوابم را مرتب می کنم ، در آن می خوابم – اندازه شاه. “راکی سر می خورد تا چیزها را ببندد ، حضور او یک مورد خوشایند است زیرا او یک جریان جریان نرم و نرم را تف می کند – هر چند بیایید صادق باشیم ، ما می توانستیم کمی بیشتر از مأمور اجتناب ناپذیر استفاده کنیم.

اکنون همکاری ملایم را بررسی کنید و صدا را خاموش کنید – آیا قصد دارید کمی بیشتر با آن وقت بگذارید CB5 درآخر هفنه؟

متن های قابل ذکر

آن را بررسی کنید ، آنها را مانند یک پلنگ نقطه گذاری کنید
در گوشه ، بوی عطر و بوی چوپان را بده
تماشای Narcos یا آنها narcos
مغز سرخ شده ، اگر تختم را مرتب کنم ، در آن می خوابم
پادشاه اندازه ، فرانسوی سعی در حق رای دادن
قبل از دستگاه ، ما آن را مفید انجام دادیم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>