بیش از یک دهه پیش بود که هیتماکا ، که در آن زمان بیشتر به عنوان یونگ برگ شناخته می شد ، با مایو نیویورک خبرهای بالای گوشت گاو خود را منتشر می کرد. این دو هنرمند قبلاً با هم کار کرده بودند ، اما هیتماکا اعتراف کرد که در آن زمان با اعتیاد دست و پنجه نرم می کرد و این واقعیت او را تحریف می کرد ، بنابراین وی با ماینو گوشت گاو را تحریک کرد که لازم نبود. او در طول حضور اخیر خود در داستان ، جنبه خود را به اشتراک گذاشت نوشیدنی شانزه و مسئولیت اقدامات خود را بر عهده گرفت.

Hitmaka ، Maino ، Beef ، Drink Champs
بنت راگلین / استرینگر / گتی ایماژ

“من یونگ برگ هنرمند هستم ، در آتلانتا هستیم و این شب به باشگاه رسیدیم. قبلاً وضعیتی با من و ترفند ترفند رخ داده بود … بنابراین من یک تراشه بر روی شانه ام داشتم. هیتماکا گفت من و ماینو باحال بودیم ، ماینو در ریمیکس آهنگ من “تجارت” بود. “و از آنجا ، من به باشگاه و NORE رفتم ، داشتم لگدمال می شدم … من اجرا می کردم ، روی صحنه زنان را می بوسیدم … و من حدس می زنم که چیزی را احساس می کنم.”

“من آن را با Maino لگد کردم ، من فقط در برخی از مزخرفات بودم ، احساس کردم که او به دلایلی در تلاش بود مرا بازی کند و او واقعاً اینطور نبود و من بعضی از خنگ ها را انجام دادم.” پس از رویارویی ، هیتماکا گفت که او معتقد است این “TI یا کسی از Grand Hustle” است که هر دو را به یک تلفن فراخواند تا گوشت گاو آنها را له کند.

“من فقط داشتم حقیقت خود را به او می گفتم. مانند” برو ، من از آن عبور می کنم ، در یک فضای وحشی هستم … “و او مانند” برگ ، من به شما احترام می گذارم ، اما دوست ندارم افرادی که دور آنها حلق آویز شده اید. آنها هیچ فایده ای برای شما ندارند. “” “مثل اینکه او به من بازی داد و من هم مثل این بودم ،” من از آن قدردانی می کنم ، برادر. ” و بعد ، وقتی تلفن را قطع کردم ، هرگز فراموش نخواهم کرد ، من سوار مادربزرگم شدم که رنج روور را لرزاندم و او تازه شروع به مصاحبه کرد و درباره این حادثه صحبت کرد. “

گفته می شود که ماینو برگ را لک زده است و در سال 2008 به یک ایستگاه رادیویی گفت: “من با یونگ برگ مشکلی ندارم. درباره او. من نمی خواهم درباره او فیلم یوتیوب بسازم … او چه می تواند بکند ، او بچه کوچکی است. من به او سیلی زدم. او را تنبیه کردم. “

هیتماکا را تماشا کنید نوشیدنی شانزه مصاحبه در زیر

https://www.youtube.com/watch؟v=2mkIS_-MX5I

[via]