چند هفته دلهره آور برای صنعت رپ بوده است. King Von در آتلانتا به قتل رسید ، Mo3 در دالاس مورد اصابت گلوله قرار گرفت ، Boosie هنگام ادای احترام به Mo3 مورد اصابت گلوله قرار گرفت و بنی The Butcher هنگام تلاش برای سرقت در هوستون از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار گرفت. تقاضای عمومی مردم در این صنعت شده است تا جلوی خشونت ها را بگیرند ، اما بوسی باداز معتقد است که “جنگ” بر سر مرگ وون در حال گسترش است.

بوسی گفت که او اخیراً با King Von ملاقات کرده است و این دو در مورد همکاری در یک آهنگ صحبت کرده اند. روزی که وون به قتل رسید ، او با تلفن Boosie تماس گرفت و به او گفت که او در حال کار بر روی این آیه است. بوزی گفت: “او آن شب کشته شد.” تلویزیون ولاد در مصاحبه ای که قبل از تیراندازی در دالاس انجام شد. “استراحتگاه قلیان به من می گفت بیرون بیا ، می دانی. همه سعی می کردند من را بیرون بیاورند. من قصد داشتم بروم ، برادر ، اما من مجبور شدم حرکت کنم.”

ولاد اشاره کرد که Quando Rondo پس از مرگ فون “هنوز هم آنلاین صحبت می کند” ، و Boosie از شنیدن این موضوع تعجب نکرد. بوسی گفت: “در خیابان ها ، بایستی بایستی و مانند آنها باشی. این تنها راهی است که احترام می گذاری.” “این جنگ است. اکنون جنگ است. من دوست ندارم آنرا ببینم. این به جز خون و زندان منجر نمی شود … من دوست ندارم که آن را ببینم.”

Boosie اضافه کرد که این کودکان این رپرها بیشترین رنج را می کشند که گوشت گاو بزرگسالان را در مورد موضوعات بی اهمیت بیشتر مشاهده می کنند. در زیر دو کلیپ از مصاحبه Boosie را ببینید.

https://www.youtube.com/watch؟v=tB6Iv50byEQ

https://www.youtube.com/watch؟v=haaLM54xDBs