Hot Girl Meg امروز (20 نوامبر) برخی از “خبرهای خوب” را جشن می گیرد. نه تنها مگان تو استالیون اولین آلبوم مورد انتظار خود را منتشر کرد خبر خوب، اما رپ هوستون نیز با Fashion Nova سود زیادی بدست آورد. مگان آخرین مشهور است که مجموعه خود را با Fashion Nova به رخ کشیده است ، و درست مانند دوست و سلف خود Cardi B ، مگان در کمتر از 24 ساعت بیش از یک میلیون دلار کالا فروخت.

مطابق با TMZ، مجموعه 106 پارچه ای لباس از رپرها پولساز بزرگی بود زیرا در حال حاضر فقط یک روز فروش 1.2 میلیون دلاری را کسب کرده است. مجموعه Cardi B به سرعت به فروش رسید زیرا به نظر نمی رسید Fashion Nova برای تقاضا آماده باشد ، اما گزارش شده است که این بار آنها از اشتباهات گذشته خود آموخته اند.

خط مگان از 24.99 دلار تا 199.99 دلار متغیر است ، و او در چند هفته گذشته مجموعه سنگین جین خود را تبلیغ کرده است. از آنجا که رپر 5’10 “است ، همچنین گزارش شده است که این مجموعه برای زنان قد بلندی تهیه می شود که اغلب در یافتن وسایل مشکل دارند. خبر خوب همچنان به جدول iTunes صعود می کند ، به خصوص آهنگ جنجالی “Shots Fired” که در آن او مستقیماً به Tory Lanez و بهترین دوست سابقش کلسی نیکول خطاب می کند.

[via]