مایک هارت و رجینا کارتر در مورد خیانت در تک آهنگ “حقیقت” آواز می خوانند

یکی دیگر از بچه های مشهور ردپای پدر و مادر موسیقی خود را دنبال می کند و یک جهش به این صنعت می کند. در گذشته شنیده ایم که رجینا کارتر یکی دو ترانه را تحویل می دهد و این جوان 22 ساله در قطعه “حقیقت” مایک هارت با ضربات چاقو دیگر صدای آواز R&B را می گیرد. این ستاره واقعیت اخیراً به دلیل همه گیری درگیر در مهمانی کلوپ شبانه پر ستاره اش در آتلانتا با واکنش گسترده ای روبرو شده است ، اما Reginae به دلیل داشتن زمان زندگی خود ، هنوز هم عذرخواهی نمی کند؟ به لطف دوست پسر YFN Lucci.

فرزند ارشد لیل وین نیز “حقیقت” را در جشن تولد خود اجرا کرد و او کلیپی از لحظه لحظه خود را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. رجینا در زیرنویس نوشت: “این مادر و پدر من برای من هستند؟” “هر آهنگی که من آن را به نوعی به اجرا تبدیل می کنم ، احساس خوبی می کنم که می خواهم sh * tttt lol را بخوانم و” TRUTH “را از همه سیستم عامل ها دریافت کنم!thisismikehart ft me.”

“حقیقت” را پخش جریانی کنید و نظر خود را با ما در میان بگذارید.

متن آهنگ قابل نقل

مریض و خسته از بازی با قلبم
تنها کاری که شما باید انجام می دادید این بود که نقش خود را بازی کنید
من درست از طریق شما می بینم
این بار کارها را خیلی دور کردی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>