از هفته گذشته ، طرفداران در انتظار تجارت با راسل وستبروک بودند. مشخص شد که گارد محافظ فوق ستاره دیگر نمی خواهد برای هوستون راکتس بازی کند و ترجیح می دهد قبل از شروع فصل با او معامله شود. تاکنون ، گزارش ها حاکی از آن است که مذاکرات تجاری به کندی پیش می رود زیرا تیم های بسیار کمی هستند که مایل به عقد قرارداد گسترده وستبروک باشند.

تیمی که به نظر می رسد مورد اختلاف روس باشد ، شارلوت هورنتس است که توسط مایکل جردن اداره می شود. راس و اردن یک رابطه تجاری دارند زیرا وستبروک در حال حاضر با جامپمن امضا کرده است. با این اوصاف ، وستبروک به عنوان بهترین بازیکن در شارلوت نظریه پردازی شده است و اکنون ، گزارش ها حاکی از آن است که جوردن برای تحقق آن خستگی ناپذیر تلاش می کند. طبق Bleacher Report ، MJ می خواهد تجارت اتفاق بیفتد ، اما او حاضر نیست از سومین انتخاب کلی در پیش نویس دست بردارد.

در این کلاس اخیر چندین انتخاب با نام بزرگ وجود دارد و جردن می تواند به گرفتن بازیکنی مانند جیمز ویزمن ، آنتونی ادواردز یا لاملو بال ضربه بزند. اینها بازیکنان با استعدادی هستند و دادن یک ضربه به آنها برای Westbrook می تواند یک خطر بزرگ باشد.

در حالی که همه منتظر انجام معامله هستید ، لیست تیم های ما را که می توانند مدعی بازی های قرعه کشی وستبروک باشند ، بررسی کنید. همچنین ، برای کسب اطلاعات بیشتر از دنیای NBA با ما همراه باشید زیرا مطمئن خواهیم شد که آن را برای شما به ارمغان می آوریم.

راسل وستبروک

مایکل ریوز / گتی ایماژ