مردم صحبت کرده اند و آنها نامگذاری کرده اند مردمآخرین ستاره جلد. مایکل بی جوردن به ده ها دلسوز مرد مشهور مرد که به عنوان “جنسیت ترین مرد زنده” نشریه تاجگذاری کرده اند ، ملحق می شود ، از جمله جان لجند که این عنوان را در سال 2019 به دست آورد ، و 33 ساله مورد توجه قرار گرفته است. جردن به این مجله گفت: “این یک احساس جالب است.” “می دانید ، همه همیشه این شوخی را می کردند ، مانند:” مایک ، این همان چیزی است که شما احتمالاً نخواهید گرفت. اما باشگاه خوبی برای عضویت در آن است. “

این بازیگر و فعال در داستان جلد خود درباره آنچه برای او در خط مقدم اعتراضات امسال زندگی سیاه نشان داده است و جهان را فرا گرفته صحبت کرده است. وی گفت: “من فکر می کنم برای همه چیز یک زمان و مکان وجود دارد.” “من لحظات خود را انتخاب کرده ام تا بیشترین تأثیر را داشته باشم. همه ما می توانیم برای بزرگسالان یا کوچک اقدامات خود را انجام دهیم تا تغییری را ایجاد کنیم که می خواهیم ببینیم.”

جردن در مورد عنوان جدیدش به شوخی گفت که زنان زندگی او – از جمله مادر و خواهرش – “قطعاً به این یکی افتخار می کنند.” وی افزود: “وقتی مادربزرگ من زنده بود ، این چیزی بود كه او جمع كرده بود ، و سپس مادر من به طور طبیعی آن را می خواند و عمه های من نیز. این یكی از آنها است كه قطعاً آنها جای خاصی برای آن خواهند داشت.”

یک ویدیو کلیپ از مایکل بی. جردن را ببینید مردم ویژگی زیر

[via]