رفتن به نوشته‌ها

لیکرز به دنبال دور زدن مارک گاسول از رپتورز است

لیکرز پس از از دست دادن دویت هوارد در تلاش است تا افراد بزرگ را اضافه کند.

آژانس رایگان برای همه 30 تیم NBA یک زمان وحشی بوده است زیرا آنها به دنبال فهرست بازیکنان خود برای فصل آینده هستند. با شروع رقابت های 2020-2021 فقط یک ماه دیگر ، تیم ها تمام تلاش خود را می کنند تا بهترین ترکیب اصلی را داشته باشند ، در حالی که به نیمکت خود عمق می بخشند. به عنوان مدافع عنوان قهرمانی ، برای لس آنجلس لیکرز که قبلاً درگیر بازیکنانی مانند دنیس شرودر و مونترزل هارل شده است ، حرکت بزرگی انجام شده است.

بعد از اینکه دویت هوارد با فیلادلفیا 76ers قرارداد بست ، مشخص شد که لیکرز باید به دنبال یک مرد بزرگ پیشکسوت برود و اکنون ، مارک گاسول در چشم آنها است. گاسول همین چند سال پیش توانست با تورنتو رپتورز به یک عنوان قهرمانی دست یابد و او دارای شجره قهرمانی لازم برای تکرار لیکرز است. ناگفته نماند ، به گفته شمس چارانیا از Athletic ، علاقه هر دو طرف متقابل است.

به تازگی ، سرژ ایباکا ، ستاره سابق رپتورز با لس آنجلس کلیپرز قرارداد امضا کرده است ، این بدان معناست که اگر گاسول به لیکرز برود ، رپتورها طی دو فصل گذشته چهار بازیکن خود را به تیم های مستقر در لس آنجلس از دست داده اند. البته دو بازیکن دیگر کاخی لئونارد و دنی گرین هستند.

برای اخبار بیشتر آژانس های رایگان NBA ، آن را در HNHH قفل نگه دارید.

مارک گاسول

کوین سی کاکس / گتی ایماژ

منتشر شده در اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *