تولید کفش کتانی مایکل جوردن در 35 سال گذشته هیچ چیز الهام بخشی نبوده است. از سال 1985 ، جوردن برخی از کفشهای نمادین را پوشیده است که هنوز هم در سال 2020 مد هستند. برای بسیاری ، تولید 90 ساله او بهترین عملکرد او بود ، اگرچه ترتیب درجه بندی بسیاری از این کفش ها با اختلاف زیادی روبرو است. به عنوان مثال Air Jordan 13 کفش ورزشی است که به نظر بسیاری کاملا قطبی است ، زیرا کسانی هستند که آن را از بهترین ها می دانند ، در حالی که برخی از افراد نادر وجود آن را تصدیق می کنند. صرف نظر از این ، این کفشی است که منجر به ایجاد برخی رنگهای عالی از جمله مدل OG “Bred” شده است.

اکنون ، به نظر می رسد که Air Jordan 13 قصد دارد یک رنگ “Reverse Bred” بدست آورد که انتظار می رود سال آینده عرضه شود. با تشکر از کفش ورزشی کفش ورزشی اینستاگرامzsneakerheadz ، اکنون یک نگاه اجمالی به این کفش داریم ، و همانطور که می بینید ، قطعاً مطابق با نام خود است. قسمت فوقانی آن بیشتر از نوبه ای قرمز تشکیل شده است ، در حالی که گلدان و پاشنه پشت آن سیاه است. این عناصر در کنار هم قرار می گیرند و کفشی زنده ایجاد می کنند که مطمئناً افراد دزدکی حرکت را تحت تأثیر قرار می دهد.

در حال حاضر ، می توانید انتظار داشته باشید که این بهار سال آینده کاهش یابد ، اگرچه جزئیات کمیاب هستند ، بنابراین آن را در HNHH قفل نگه دارید زیرا همه جدیدترین به روزرسانی ها را به شما ارائه می دهیم