هرچند کمی شوخ طبع و در چهره شما ، مد گوچی مان بسیار باورنکردنی است. وی به دلیل تأثیرگذاری در صحنه موسیقی تله ای آتلانتا و همچنین تحولات مهیب پس از زندان مشهور است ، اما چیزی که به اندازه کافی شناخته نمی شود سبک ووپستر است. هر وقت پا به بیرون می گذارد ، همیشه تناسب فوق العاده ای دارد ، از سر تا پا با بهترین لباس های طراح کامل می شود.

با این اوصاف ، گوچی مانه می خواهد مد بخشی از نبرد فردا Verzuz در برابر رقیب دیرینه خود Jeezy باشد.

گووپ با تهیه یک ویدیوی جدید برای تبلیغ چهره آنها ، تایید کرد که فردا شب در همان اتاق با آدم برفی خواهد بود و از او خواسته است که با بهترین لباس خود لباس بپوشد زیرا طبق گفته ووپ ، مد مورد قضاوت قرار می گیرد.

گوچی تأیید کرد: “این را بررسی کنید ، زیرا همه از من می پرسند Verzuz واقعی است.” “من و Snow Cone در یک اتاق خواهیم بود ، اما این همان چیزی است که می خواهم بدانم ، درست است؟ آیا مد بخشی از Verzuz است؟” چون من فردا آن گه را دارم. و اگر دوست با همان الاغ خنده دار باشد پیراهن و کلاه احمقانه ای که او در جلد آلبوم لعنتی داشت ، من این کار را نمی کنم. “

البته ، گوچی به جلد آلبوم تازه فاش شده برای اشاره دارد رکود اقتصادی 2، که Jeezy را با کلاه چرمی و پیراهن متناسب نشان می دهد.

به طور کلی ، مد به عنوان بخشی از نبردهای Verzuz مورد قضاوت قرار نمی گیرد ، اما مونیکا با چکمه های بلند تا ران خود سر و صدا ایجاد کرد. آنها هر دو لباس و لباسهای خود را بهتر آماده می کنند ، زیرا اگر در این قسمت از چالش شکست بخورند ، مطمئناً به دلایل اشتباه نام خود را می بینند.

فردا شب نبرد ورزوز بین گوچی مانه و جیزی را تماشا کنید.