رفتن به نوشته‌ها

قطره قطره شدن پیش از نبرد Verzuz توسط جوی Mane Clowns Jeezy

گوچی مانه از جیزی می خواهد که لباس جلد آلبوم “The Recession 2” خود را برای نبرد فردا شب در Verzuz در خانه نگه دارد.

هرچند کمی شوخ طبع و در چهره شما ، مد گوچی مان بسیار باورنکردنی است. وی به دلیل تأثیرگذاری در صحنه موسیقی تله ای آتلانتا و همچنین تحولات مهیب پس از زندان مشهور است ، اما چیزی که به اندازه کافی شناخته نمی شود سبک ووپستر است. هر وقت پا به بیرون می گذارد ، همیشه تناسب فوق العاده ای دارد ، از سر تا پا با بهترین لباس های طراح کامل می شود.

با این اوصاف ، گوچی مانه می خواهد مد بخشی از نبرد فردا Verzuz در برابر رقیب دیرینه خود Jeezy باشد.

گووپ با تهیه یک ویدیوی جدید برای تبلیغ چهره آنها ، تایید کرد که فردا شب در همان اتاق با آدم برفی خواهد بود و از او خواسته است که با بهترین لباس خود لباس بپوشد زیرا طبق گفته ووپ ، مد مورد قضاوت قرار می گیرد.

گوچی تأیید کرد: “این را بررسی کنید ، زیرا همه از من می پرسند Verzuz واقعی است.” “من و Snow Cone در یک اتاق خواهیم بود ، اما این همان چیزی است که می خواهم بدانم ، درست است؟ آیا مد بخشی از Verzuz است؟” چون من فردا آن گه را دارم. و اگر دوست با همان الاغ خنده دار باشد پیراهن و کلاه احمقانه ای که او در جلد آلبوم لعنتی داشت ، من این کار را نمی کنم. “

البته ، گوچی به جلد آلبوم تازه فاش شده برای اشاره دارد رکود اقتصادی 2، که Jeezy را با کلاه چرمی و پیراهن متناسب نشان می دهد.

به طور کلی ، مد به عنوان بخشی از نبردهای Verzuz مورد قضاوت قرار نمی گیرد ، اما مونیکا با چکمه های بلند تا ران خود سر و صدا ایجاد کرد. آنها هر دو لباس و لباسهای خود را بهتر آماده می کنند ، زیرا اگر در این قسمت از چالش شکست بخورند ، مطمئناً به دلایل اشتباه نام خود را می بینند.

فردا شب نبرد ورزوز بین گوچی مانه و جیزی را تماشا کنید.

منتشر شده در اخبار

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *