فردی گیبس و جیزی سابقه طولانی دارند. در سال 2011 ، فردی با Jeezy’s CTE Records قرارداد منعقد کرد ، اما در سال بعد این لیبل را ترک کرد. اگرچه گزارش های اولیه حکایت از یک اختلاف دوستانه داشت ، اما بعداً گیبس خصومت خود را نسبت به جیزی و به اصطلاح “وعده های جعلی و پوچ” وی ابراز کرد. بعداً ، جیزی با ارائه توضیحات در مورد مهمترین علاقمندان به امضای قرارداد گیبس ، طرف اصلی داستان خود را ارائه داد و در نهایت باعث شد تا او به عنوان یک سرمایه گذار فاصله بگیرد. اگرچه در این شرایط خاص بسته بندی زیادی وجود دارد ، اما کاملاً واضح است که هیچ یک از طرفین بخشش نکرده و فراموش نکرده اند.

فردی گیبس

برد بارکت / گتی ایماژ

همزن که گیبس خود را ثابت کرده است ، قبلا رئیس سابق خود را با ضربات آنتاگونیست تحریک کرده بود ، طولی نکشید که او توانست زیر پوست جیزی قرار بگیرد. بعد از اینکه گیبس داوطلبانه به عنوان داور در نبرد آینده Jeezy در Verzuz با گوچی مانه داوطلب شد ، آدم برفی با چند میله در مورد جدیدش دست زد رکود اقتصادی تک “درمان برای روح من”.

جیزی رپ می گوید: “اگر One-Five طوفان من نبود ، من آنها را لمس می کردم ، وقتی که گه با گیبس پایین آمد ، من نمی توانستم به آنها اعتماد کنم”. “سرمایه سخت من را بدست آورد ، نانم را گره زد / اما او سعی خواهد کرد به تو بگوید که من ناقص هستم ، این در سر او است / این اتفاق می افتد به همان روشی که من آن را گفتم ، خوب به تنهایی / و اگر من در مورد شما صادقانه نیست ، این را تنها بگذارید. ”

چندی نگذشته بود که آهنگ پخش شد ، گنگستا گیبس وقت کمی را برای تلافی جویی تلف کرد. و به روشی واقعی ، او مستقیماً به سمت گردن حرکت می کرد ، و خط زمان خود را با عکسهای آتش زا که می خواست آدم برفی را ذوب کند غرق کرد. او شروع می کند: “BMF U را مقابل من قرار داد.” “تو باید سخت تر از این پوسته برف بیایی.jeezy u big mad.” او همچنین با گوشت گاو گوشتی قبول می کند ، پرچم سفید او یک کلیپ از جیزی است که هنگام طوفان خرید اخیر در حال طوفان است.

آخرین و مهمترین چیز این است که ، گیبس ظرف بنزین را برداشت و با مهار کردن جیزی در مورد نبرد آینده خود با گوچی مانه ، آتش را خاموش کرد. او می نویسد: “eezy ni * ga شما را شریک زندگی می کند و می خواهید در اتاق بنشینید و با او یک شوخ طبعی کنید.” “هیچ گله خیابانی با من معروف صحبت نکن.” یک یادآوری خشن از فیل موجود در اتاق – فیل که خطر خشمگین شدن در لحظه نشستن Jeezy و Gucci Mane روبروی یکدیگر را در روز پنجشنبه آینده دارد.

در زیر حمله آنلاین گیبس را بررسی کنید – و گرچه بسیاری از افراد به جناح تهاجمی او عادت کرده اند ، اما آسیب پذیری موجود در Skinny Suge را فراموش نکنیم ، که با دقت از طریق موسیقی او ابراز می شود.