گوشت گاو بین فردی گیبس و جیزی به سال ها قبل برمی گردد. احترام زیادی از دست رفته هر دو طرف وجود دارد. روابط آنها هیچ کجا به روابط سال 2011 نزدیک نیست ، زمانی که گیبس با آدم برفی قرارداد بست. در حالی که آنها لحظاتی را تجربه کرده اند که باحال بوده اند ، این روزها فقط خصومت زیادی وجود دارد.

در آستانه آلبوم جدید Jeezy که مدتها پیش بینی شده بود رکود اقتصادی 2، خواننده رپ آخرین تک آهنگ خود را “Therapy For My Soul” منتشر کرد که به مشکلات او با فردی گیبس ، 50 سنت و بیشتر اشاره دارد. گیبس سریع به جواب مخالفان واکنش نشان داد و سخت در گردن جیزی در شبکه های اجتماعی قدم گذاشت.

https://www.youtube.com/watch؟v=eoWbJ8AGRHM

گیبس در اولین اعتصاب خود نوشت: “BMF U را مقابل من قرار داد. تو باید سخت تر از این پوسته برف بیایی.Jeezy.” وی افزود: “من با n *** au نمی توانم گوشت گاو را برف بگیرم و برنده شدم ،” “jeezy n *** یک شریک دود سیگار و تو می خواهی در اتاق بنشینی و با او یک ورضه انجام دهی. هیچ گله خیابانی با من صحبت نکن.”

همانطور که می توانید تصور کنید ، مردم بیدار می شوند که این گوشت گاو دوباره شسته می شود و دسته جمعی به آن واکنش نشان می دهند ، و باعث می شود نام گیبس یکی از موضوعات پرطرفدار در توییتر باشد.

ببینید مردم در این باره به صورت آنلاین چه می گویند.